Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie w oparciu o procedurę Niebieskiej Karty
~~Zielony Ambrowiec niezalogowany
25 listopada 2022r. o 23:17
Było coś o tym jak milicja stara się i instruuje i pomaga oprawcą jak wywalic kogoś za granicę i jak coś nie ma wpływu na zdrowie ? Było coś o firmie jak to naprawdę działa i jak i kogo w jakich momentach lansuje ? Nie? Szkoda bo w tym macie praktykę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielony Ambrowiec niezalogowany
25 listopada 2022r. o 23:18
Ciekawe kto i ile zato skasował ? Co za bzdury !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Krwawnik niezalogowany
26 listopada 2022r. o 11:15
Pomoc PCPR-u to jest ANTYpomoc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rządy głupoty niezalogowany
26 listopada 2022r. o 11:29
Bzdety za pieniądze podatników! Do tego wszystko oparte o lewacką ideologię. A wystarczy po prostu stosować Kodeks Karny. Jak jest prawdziwa przemoc to do paki tego, kto się jej dopuścił. Teraz lewaccy ideologowie za przemoc uważają nakładania na dziecko zwykłych, domowych obowiązków. Głupota z Zachodu doszła do nas.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~niebieska karta niezalogowany
26 listopada 2022r. o 17:39
Dokładnie tak jak mówisz ,mi właśnie za to założyli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kanarek niezalogowany
26 listopada 2022r. o 18:56
Ja znam pewnego burmistrza który ma założoną niebieską kartę a wybory wygrywa dzięki klerowi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Katalpa niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:05
~~kanarek napisał(a): Ja znam pewnego burmistrza który ma założoną niebieską kartę a wybory wygrywa dzięki klerowi .

A to on bił czy jego bito?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
26 listopada 2022r. o 19:09
~~Czerwonozłota Katalpa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~kanarek napisał(a): Ja znam pewnego burmistrza który ma założoną niebieską kartę a wybory wygrywa dzięki klerowi .

A to on bił czy jego bito?

Chyba nie myślisz ,że dał by się pobić chudziutkiej żonie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza