Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie ofiary śmiertelne pożaru w budynku socjalnym
~~Lawendowoniebieska Szałwia niezalogowany
28 listopada 2022r. o 7:43
W Bolesławcu są domy socjale i pożary były to jest ostrzeżenie także dla Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
28 listopada 2022r. o 7:50
Proponuję, aby MZGM i radni Rady Miasta sprawdzili jak to u nas wygląda. Aby nie doszło u nas do tragedii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieski Przetacznik niezalogowany
28 listopada 2022r. o 9:14
Odgrzewane cudze kotlety kopiujecie i odgrzewanie. Co kogo obchodzi, co się dzieje w innych miastach ? To Boleć.info, gdyby pseudo redaktory zapomniały!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
28 listopada 2022r. o 19:17
Już ktoś napisał, że takie rzeczy się już zdarzały tym i w Bolesławcu. Pożary zdarzały się min. w nieistniejącym obecnie deleżaku przy Lubańskiej i deleżaku przy Kościuszki. Lokatorzy tego rodzaju lokali są różni. Jedni dbają o te lokale inni mają w głębokim poważaniu to, że te lokale po kilku miesiącach stają się chlewami a ich użytkownicy stają się bardzo uciążliwi dla innych mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza