Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Taxi Plus, czy minus?
~~KOKO niezalogowany
20 grudnia 2022r. o 9:14
~~Różowawy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~1 napisał(a): Wzburzony klient myślał, że taksówkarz będzie pewno nocować pod jego domem. Ludziom cosik się zrobiło z fałdami mózgowymi.


To powinni go o tym uprzedzić jak dzwonił dzień wcześniej. Powiedzieć jasno tak, czy nie, a nie ze może... Grafiku nie mają?Przecież go powiadomili,czytałeś cały artykuł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SZANEL niezalogowany
20 grudnia 2022r. o 11:05
~~KOKO napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Różowawy Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~1 napisał(a): Wzburzony klient myślał, że taksówkarz będzie pewno nocować pod jego domem. Ludziom cosik się zrobiło z fałdami mózgowymi.


To powinni go o tym uprzedzić jak dzwonił dzień wcześniej. Powiedzieć jasno tak, czy nie, a nie ze może... Grafiku nie mają?


Przecież go powiadomili,czytałeś cały artykuł?


A ty czytałeś .? Powiadomili go że nie przyjadą a on i tak na nich czekał ???
Ty musi dekiel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielaty Grzybień niezalogowany
20 grudnia 2022r. o 15:09
Stają jak chcą na przejściu,na podwójnej ciągłej , blokują inne samochody i nic ich nie rusza ani policja ani inspekcja transportu drogowego !
Jak wyjdzie 37 do zapłaty to nigdy nie mają drobnych i bulisz 40.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Plektrantus niezalogowany
20 grudnia 2022r. o 15:22
za komuny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Irga niezalogowany
20 grudnia 2022r. o 16:46
~~Rudobrunatnyrudawa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoszary Szarłat napisał(a): Jechałem srebrnym oplem Zafirą ,chyba . Że takie klekoty jeżdżą na taxi ? Masakra.
Uber jest potrzebny w tym Miescie to złotówy wymiękną.


Uber to korporacja o globalnym zasięgu . Sprawdza się raczej w dużych aglomeracjach. Cena ich usług zawiera zwykle trzy składowe . Pierwsza " wejście " powiedzmy 7 zł + 1,8 zł za kilometr + 0,35 gr za minutę . Odwołanie kursu możliwe i płatne 10 zł.
Tu niestety kryje się inna " niespodzianka dla klienta. Jeśli na prowincji taka korporacja wyeliminuje całkowicie konkurencję to na zmiłowanie cenowe raczej nie można będzie liczyć . Tak samo jak na odrodzenie się lokalnej konkurencji.
W razie co jest dostęp do płatnych wypożyczalni roweru lub hulajnogi.O darmowych autobusach nie wspomnę.
Może pomoże tu wniosek do ratusza aby na poranne lub nocne pociągi można było dojechać z domu na dworzec bezpłatnym autobusem.
Należy pamiętać że to zainstalowanie parkometrów skomplikowało transport prywatny w obszarze centrum miasta.

Nie parkometry tylko te piep rzone darmowe autobusy . Kto pamięta ten wie ile lini i w jakich godzinach jeździły za normalnych czasów a dzisiaj to jest jedna wielka lipa od kiedy są za darmo . Jeżdżą Tylko w tych godzinach kiedy um idzie do pracy , emeryci jadą na cmentarz albo z niego wracają . I jeszcze śmierdzi żulami

kiedys były 4 zerówki, linia 1,2,3,4 itd do 13 , był dojazd na baseny, lodowisko czy inne wioski Dobra, Kruszyn, Brzexnik.... ale przyszedl dobrobyt zrobili darmową kiełbase wyborczą dla elektoratu i jest syf i burdel ..... niby jadą ale za mało i za rzadko.... omijane są różne części miasta jakby nie istniały, tabor sprzedany, zlikwidowany, MZK tylko prezesik nagrody zbiera a pracować nie ma komu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakby rozwineli siatkę na całą okolice byłby i zysk i dojazd .... gdzie skomunikowanie MZK i PKP?????????? dawniej możliwe, obecni w życiu bo KD po 40 min opóźnione a MZK jedzie raz na kilka godz albo wcale ..... kto w tym miescie dba o mieszkańców ???????????????? piszcie petycje , są radni do cholery?????????????????? ale nie dupe kazdy wiezie autem a jak nie ma czym dojechac to dramat...... komunikacja miejska to podstawa na korki i smog w miescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jest smród w całej okolicy od smogu.... ale po co autobusy co wioza ze 40 osób jak mozna 40 aut........................ no niestety ekologia i planowanie w tym miescie leżą!!!!!!!!!!!!!!!!! ratusz ma wszystko w dupie ....rządzą ukłądy i układziki..... dewelopery kasa leci pod stolem, ratuszowe sie ciesza a ze ty nie masz dojazdu na dworzec albo drogi postój??????????????????no niestety na pieszo zostaje no bo jak inaczej .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwawa Trzykrotka niezalogowany
22 grudnia 2022r. o 19:02
~~Jasnoszary Szarłat napisał(a): Jechałem srebrnym oplem Zafirą ,chyba . Że takie klekoty jeżdżą na taxi ? Masakra.
Uber jest potrzebny w tym Miescie to złotówy wymiękną.

Chyba wiem który to złotówa, on nie ma oklejanego samochodu a koguta ma zabawkowego na magnesy.
Zastanawiam się czy to jest taryfa czy oszust czy Uber.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
24 grudnia 2022r. o 5:55
jak za prl w filmie barei ja ci pokaże kurka wodna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowa Petunia niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 9:16
~~Siwawa Trzykrotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoszary Szarłat napisał(a): Jechałem srebrnym oplem Zafirą ,chyba . Że takie klekoty jeżdżą na taxi ? Masakra.
Uber jest potrzebny w tym Miescie to złotówy wymiękną.

Chyba wiem który to złotówa, on nie ma oklejanego samochodu a koguta ma zabawkowego na magnesy.
Zastanawiam się czy to jest taryfa czy oszust czy Uber.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza