Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jest koncepcja łączenia szpitali z Bolesławca, Zgorzelca i Bogatyni
~~Chabrowy Czyściec niezalogowany
29 grudnia 2022r. o 16:45
~~und napisał(a): TEGO CHCECIE ???

PiS tak rządził szpitalem w Kraśniku, że nie starczyło na wypłaty. Trzeba brać chwilówki . Szpital powiatowy w Kraśniku wykręca żarówki na korytarzach i bierze 18 mln złotych wysoko oprocentowanej pożyczki z parabanku. Brakuje pieniędzy na wypłaty dla 720 pracowników.


W górnym czy dolnym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Tulipanowiec niezalogowany
12 lutego 2024r. o 16:12
~~Rudożółty Wilczomlecz napisał(a): Dokładając 18 mln zadłużenia Bogatynii do 85 mln Zgorzelca i 24 mln Bolesławca powstanie Twór o zadłużeniu około 130 ;))))
SWIETNA KONCEPCJA...TYLKO DLA KOGO...??????


W Bogatyni mają dobrych radnych...lekcją dla Bolesławieckich..miejskich i powiatowych

"Bogatynia została ujęta w piśmie do Narodowego Funduszu Zdrowia, ale w naszym mieście dialog na ten temat się nie toczy, wręcz przeciwnie. Sprawa została raz wywołana na sesji Rady Miejskiej jako "doniesienie medialne". W ostrym tonie pomysł skrytykował w mediach społecznościowych radny Artur Oliasz.

- Kto dał prawo panu Kamilowi Barczykowi występować do NFZ z koncepcją połączenia trzech szpitali w imieniu mieszkańców i Rady Miejskiej w Bogatyni jako organowi tworzącemu bogatyńskiego szpitala. Lekceważenie społeczeństwa jest wyrazem buty i arogancji. Komisja Zdrowia, Rada Społeczna jaki i Rada Miejska podjęła decyzję o utrzymaniu dotychczasowego profilu świadczenia usług zdrowotnych dla mieszkańców z jednoczesnym poszerzeniem zakresu o Zakład Opiekuńczo Leczniczy. Dosyć podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących Bogatyni przez osoby z zewnątrz - napisał radny.


Czy Pan Kamil Barczyk wymknął się Staroście czy za pozwoleniem Romana i..

Kto dal prawo??? Panie Gabrysiak ..Panie Roman na takie pismo?? Ustaliliście w zaciszu swoich gabinetów...konsultowaliście?? Czy to wybryk Waszego nominata ??

Panie Gabrysiak I Roman..kto z Was wydał zgodę na takie pismo waszego pracownika?
Rada powiatu lub zarząd powiatu się z tym zgadzała???...Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Inwestycje
REKLAMAMrowka zaprasza