Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czesław Maślicki nie żyje
~~xx niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 17:00
Kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Wawrzynek niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 17:47
Żegnaj panie Profesorze!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Absolwentka I LO niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 20:36
Pan Czesław Maślicki był moim profesorem w ogólniaku. Uczył w-fu i przysposobienia obronnego. Bardzo ceniliśmy w naszej klasie profesora za zaangażowanie i ludzkie podejście do uczniów i uczennic. Nauczył nas celnie strzelać z kbks-u, a wszystkie lekcje jak wspominam były bardzo ciekawie prowadzone. To był profesor profesjonalny i pasjonat nauczania. Mam nadzieję, że miał dobre życie rodzinne i to wśród mądrych i dobrych ludzi wokół. Panie Marku, wyrazy współczucia łączę. Aby Pan Bóg miał Pana Profesora w swojej opiece.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mario niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 20:52
Tytuł Profesora może nosić osoba która ma tytuł doktora oraz habilitację a także jest wykładowcą akademickim. Ten tytuł nie należy się osobom które uczą w szkołach średnich to są po prostu nauczyciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Czosnek niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 20:55
Żegnam mojego nauczyciela wf,uczennica szkoły podstawowej w roku 1958
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Bluszczyk niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 21:13
Napracować to się w życiu nie napracował. Ot. W tył zwrot, w lewo zwrot. Nosze przez płot i tak mu zleciało. Ale wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ela niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 21:47
Wyrazy współczucia. Bardzo empatyczni ludzie Danuta i Czesław. Dali mi wiarę w, to że zmiana jest możliwa a opór ma sens. Coraz mniej takich pięknych dusz na świecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Grzybień niezalogowany
12 stycznia 2023r. o 23:03
~~Mario napisał(a): Tytuł Profesora może nosić osoba która ma tytuł doktora oraz habilitację a także jest wykładowcą akademickim. Ten tytuł nie należy się osobom które uczą w szkołach średnich to są po prostu nauczyciele.


Widzisz jaki mały siurek jesteś? Profesor w tym znaczeniu to tytuł naukowy, tylko ogólnie przyjęta forma szacunku do nauczyciela. Odpuść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA GRANDE w Bolesławcu