Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygasł mandat radnego Dariusza Wiesława Filistyńskiego
~~Bolesławianin niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 17:13
Zmianie już dawno powinna ulec Ordynacja wyborcza, z zastrzeżeniem iż do rad gmin i powiatów nie mogą kandydować osoby zatrudnione w tych urzędach, ani spółkach miejskich podległych wójtowi, burmistrzowi czy prezydentowi. Obecna forma stwarza podległości wobec pracodawcy szefa, który jest wójtem, burmistrzem czy prezydentem. Mimochodem jest to zależność podczas głosowań radnych, składanych interpelacji czy wyrażenia zdania w sprawach gmin. Dziwny jest to układ powiązań, ale co nie jest zabronione, jest dozwolone i dlatego tak funkcjonuje cały system samorządowy we wszystkich chyba gminach od wielu lat. Z pewnością brak w tym przejrzystości i transparentności. Budzi to nasze obawy i zniesmaczenie, dlatego tak wiele jest głosów przeciw takim wyborom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ddd niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 18:40
~~Żonkilowa Lilia napisał(a): Prezydent Roman i jego partyjni koledzy wywalili swojego kolegę
na zbity ryj . Za co ?

Radny Leszek Chudzik z partii Romana głosował za wyburzeniem
obozu koncentracyjnego Gross Rosen - Bunzlau I .
( Protokół z sesji RM - BIP UM Bolesławiec )

Sędzia Michał Chudzik , komisarz wyborczy wygasił mandat radnego
Filistyńskiego .

Czy panowie Chudzik to rodzina ?

Jeśli tak , to czy pan sędzia posiada wiedzę w zakresie głosowań w RM pana radnego Leszka Chudzika
w sprawie wyburzania obozu koncentracyjnego ?

A co ma obóz do wyroku radnego ha ha-zmiana tematu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~empivy niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 18:41
https://promospanel.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Lilia niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 18:51
Piotr Roman stworzył lokalny reżim polityczny wzorowany na systamach totalitarnych , siłowych ,
Zawłaszczył telewizję lokalną ,
zawłaszczył stanowiska w spółkach miejskich ,
zawłaszczył radnych rady miasta ,
Swoich przeciwników politycznych
ludzi niewygodnych Romanowi
usuwa przemocą , siłą .sądem ,
prokuraturą .
Przykłady można mnożyć .
Niegodziwy człowiek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowa Lilia niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 18:58
Ddd pisze . . .
Radny złożył na sesji oświadczenie
że nie godzi się na politykę historyczną pana Piotra Romana .
Nie zgadza się z tyranią pana prezydenta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lasek niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 20:12
~~Żonkilowa Lilia napisał(a): Prezydent Roman i jego partyjni koledzy wywalili swojego kolegę
na zbity ryj . Za co ?


Radny Leszek Chudzik z partii Romana głosował za wyburzeniem
obozu koncentracyjnego Gross Rosen - Bunzlau I .
( Protokół z sesji RM - BIP UM Bolesławiec )

Sędzia Michał Chudzik , komisarz wyborczy wygasił mandat radnego
Filistyńskiego .

Czy panowie Chudzik to rodzina ?

Jeśli tak , to czy pan sędzia posiada wiedzę w zakresie głosowań w RM pana radnego Leszka Chudzika
w sprawie wyburzania obozu koncentracyjnego ?

TAK, MNIE RÓWNIEŻ INTERESUJE WYBURZENIE OBOZU KONCENTRACYJNEGO ,JESTEM OBURZONA, MOŻE TU TRZEBA SPROWADZIĆ TV I KONKRETNYCH REDAKTORÓW ŚLEDCZYCH BO PRZECIEZ TO SKANDAL I JESZCZE RAZ SKANDAL!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zxc niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 20:35
Ja mam starą walącą się stodołę i jakiś dziwny czlowiek wpisał ją do rejestru zabytków w delegaturze w Jeleniej Górze ,we Wrocławiu nie jest zewidencjonowana ,ale ja nie mam prawa jej zburzyć ,a tu proszę cały podobóz wyburzono .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bebe niezalogowany
25 stycznia 2023r. o 21:38
~~Lasek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żonkilowa Lilia napisał(a): Prezydent Roman i jego partyjni koledzy wywalili swojego kolegę
na zbity ryj . Za co ?


Radny Leszek Chudzik z partii Romana głosował za wyburzeniem
obozu koncentracyjnego Gross Rosen - Bunzlau I .
( Protokół z sesji RM - BIP UM Bolesławiec )

Sędzia Michał Chudzik , komisarz wyborczy wygasił mandat radnego
Filistyńskiego .

Czy panowie Chudzik to rodzina ?

Jeśli tak , to czy pan sędzia posiada wiedzę w zakresie głosowań w RM pana radnego Leszka Chudzika
w sprawie wyburzania obozu koncentracyjnego ?

TAK, MNIE RÓWNIEŻ INTERESUJE WYBURZENIE OBOZU KONCENTRACYJNEGO ,JESTEM OBURZONA, MOŻE TU TRZEBA SPROWADZIĆ TV I KONKRETNYCH REDAKTORÓW ŚLEDCZYCH BO PRZECIEZ TO SKANDAL I JESZCZE RAZ SKANDAL!!!!!!!!

No co ty powiesz,nie masz biedna swojego zycia osobistego.Polityke zostaw ludziom co sie na tym znają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza