"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co bolesławiecki szpital i jego pacjenci mają z WOŚP? Sprzęt wart około 2 000 000 złotych!
~~Bbb niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 17:31
Uwazasz, ze lepiej, jakby sprzet był wlasnoscia szpitala?? W razie upadku byl zabrany przez komornika?? Albo przekazany komuś w niejasny sposób?? Słyszałeś, żeby WOŚP zabrała sprzęt ze szpitala???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Fuksja niezalogowany
31 stycznia 2023r. o 6:18
Mają serduszka na nowoczesnych łóżkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bon Turystyczny