Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak przebiega odbudowa Klasztoru Dusz w Nowogrodźcu?
~~Posiwiała Robinia niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 20:15
Jak zwykle, pomawianie o kradzież - znamy ten styl .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 20:40
~~Posiwiała Robinia napisał(a): Jak zwykle, pomawianie o kradzież - znamy ten styl .


Nikt nikogo nie pomawia ,jest tylko pytanie czy z państwowej posady można wyżyć i odłożyć miliony ?no chyba ,ze jest się z PISu i pracuje się w spółkach skarbu państwa .po drugie tam było napisane o sprzedaży działek pod garaże ,pytanie czy na działce za tysiąc zł pod garaż można wybudować kamienicę .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 20:44
Mowa tu o odbudowie klasztoru a tam ktoś rozwalił ten drewniany płot przy drodze ,gdzie kiedyś gruz sypiący się o mało nie spadł na przejeżdżający samochód .Sami zobaczcie jak to ohydnie wygląda ,wystarczy wymienić kilka desek i po wstydzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~G niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 21:37
Weź gwoździe i deski, napraw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowa Funkia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 6:29
No właśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.