Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak przebiega odbudowa Klasztoru Dusz w Nowogrodźcu?
~~bazyliszek niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 8:20
podejrzana sprawa z tym klasztorem , ale naj prawdopodobnie chodzi tu o podziemia pod klasztorem i miastem tu jest w podziemiach małe miasteczko które w czasie kataklizmu pomieścić mogło do 300 osób , a że nadciąga kataklizm to się ktoś tym zainteresował oczyści posprząta i przeżyje kataklizm , a ty polaku rodaku jak zamierzasz przeżyć kataklizm bez schronu i jedzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Berberys niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 10:40
~~Pszeniczna Scewola napisał(a): Co za banda hejterów i narzekaczy. A kto katolicy doprowadził ten obiekt do całkowitej ruiny? I nie wciskajcie bajki że ruskie, bo jeszcze trochę po wojnie się trzymał... A kto katolicy przez lata podrzucał tam śmieci, popijał trunki i defekował pod murami tego przewielebnego gmachu? Zatem pozwólcie młodym działać i przestańcie hipokryci krytykować wszystko!


Bronimy się. Ciemny lud ma wszystko bez zastanowienia łykać ?
1. Brak jawności umów zawieranych w imieniu Społeczności Gminy przez lokalne władze.
2. Brak dla poszanowania zasad równości wobec prawa.
3. Seria błędnych decyzji, które miały wpływ na niską lokatę gminy w rankingu zamożności.
4. Skupienie się władz na samych na sobie.
I tak dalej. Brak profesjonalizmu, buta i arogancja. Brak tolerancji na krytykę, która jest oznaką troski o własne środowisko.
Powszechne kłamstwo i bezkarne pomówienia. Świat polityki i mediów jest chory, społeczeństwo zagubione i podzielone. Organy Państwa straciły moc kontrolną . Wydmuszka Państwa.
Gdyby Społeczeństwo zachowywało się tak jak w przypadku "Placu Wróblewskiego" sytuacja Nowogrodźca była by inna. Jeżeli nie będziemy pilnować swoich spraw... to jak widać przegramy. Wybieramy Władze, ale PILNUJMY POCZYNAŃ WŁADZY. Wyborami dajemy MANDAT do pilnowania naszych spraw. Tym czasem to tylko CIEPŁE POSADY.
Społeczeństwo musi czynnie uczestniczyć w życiu Gminy. Co teraz oddamy lub tanio sprzedamy ? jest jeszcze coś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Robinia niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 10:50
Oj Leszek , ty to masz rację ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Żeniszek niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 11:12
Wszystko wszystkim, każdy ma swoje zdanie tak jak swoją d…., ale po co było zmieniać historyczną nazwę Klasztor Magdalenek na Klasztor Dusz. Jakich dusz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Svetllho niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 11:23
Novyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkanka gminy niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 16:23
~~Posiwiała Robinia napisał(a): Oj Leszek , ty to masz rację ...


Gdyby nie Leszek to ta gmina była by rozkradziona i wyprzedana cwaniakom ,jak można sprzedawać działki pod garaże po 1tysiącu zł . Panie Leszku szacunek i podziękowania za to co Pan robi dla dobra gminy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~aa niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 17:11
Niech kupi dzialke za 1 tysiąc a potem postawi kamienice za kilka milionów złotych . No naprawdę , Leszek to myśliciel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 19:11
~~aa napisał(a): Niech kupi dzialke za 1 tysiąc a potem postawi kamienice za kilka milionów złotych . No naprawdę , Leszek to myśliciel .

A gdzie on te miliony ukradł ,że stać go na budowę takiej kamienicy ,chyba nie z państwowej posady .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza