Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Klekusiowo nie otrzyma wsparcia ani od gminy, ani od Dyrekcji Ochrony Środowiska
~~Tomaszowek niezalogowany
9 lutego 2023r. o 1:15
~~Bladozielona Rezeda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a): Otworzyli to sami nikt nie zmuszał a teraz kasę chcą. To zamknijcie jak was nie stać. Nie trzeba było się porywać z motyką na słońce. Zaraz zostanę obrzucony gównem bo jak tak można mówić pomagają przecież biednym zwierzętom, ale niestety taka jest rzeczywistość jak coś zaczynasz to trzeba mierzyć siły na zamiary.


Masz rację,z ogromną chęcią zobaczylibyśmy ciebie po uszy w gnojówce


Ty już w niej jesteś
Człowieku jak byś zobaczył i usłyszał jak ten rudzielec zwierzęta wyzywa i ludzi traktuje to byś sam do gnojówki wlazl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.