Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Naukowcy z całej Polski przyjechali do Klekusiowa
~~klawoz niezalogowany
6 lutego 2023r. o 21:25
Przemków.kopalnia od dziś..aluminium,miedź,srebro,złoto...kolejno 5zł.10zł 500zł 250zł za kilogram...srebro do blach permaloj.trafo. 20%..Głogów sklad celny sprzedaje skuterki 1550,- zł waga 2,2 kg 48 km/h nośność 120 kg bez akumulatora. Napęd cewka na oponę (magnesy)..jeździ ..? 20 lat .samochody dalej po 13,500,-zł..elektryk z kutna współpraca ze mną. Skowroński Stanisław.konstruktor i skuterkòw i napędów samochodu i hamulców bez wspomagania.i lusterek bez.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.