"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecka policja ma nowego komendanta
~~Jasnopomarańczowy Przetacznik niezalogowany
9 lutego 2023r. o 4:44
~~xxxKikerxx napisał(a): To jest hit. Obraz nędzy i rozpaczy, kolesiostwa i d.....y. Gdybyście wiedzieli za co został komendantem policji to byście nie uwierzyli. Wystarczy się zastanowić dlaczego oddelegowali go z KPP w Polkowicach.

On coś chyba miał wspólnego z tymi grupami wandali i bijatykow coś gościa kojarzę tylko dawno było ludzie zapominają. Za co go "oddelegowali" bo Norbert dostał awans za wypadek polityczny i inne tam firmowe markowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Przetacznik niezalogowany
9 lutego 2023r. o 4:46
Ogłaszania zrzutkę na granatniki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bartek niezalogowany
9 lutego 2023r. o 11:36
Boże chroń komendę i policjantów z Bolesławca od tego człowieka!!! Dobrze wiadomo jak traktował podwładnych w Polkowicach i dla uciszenia sytuacji dali do do Bolesławca. Tragedia, wydarzy współczucia dla policjantów w Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fhh niezalogowany
9 lutego 2023r. o 18:10
Podczas tzw plandemi policja dostała rozkaz jezdzić po sklepach i nakładać nie legalne mandaty za brak szmaty. I robili to z wielkim zapałem. Osobiście usłyszałam jak policja to powiedziała my tylko wykonujemy rozkazy! Jeśli to był rozkaz komendanta , to znaczy pan komendant nie znał stanu prawnego aktualnie obowiązującego że rozporządzenie noszenia szmaty ma charakter tylko blankietowy? A mimo wszystko nakazał ludzi karać? Sąd w Bolesławcu umorzył mi dwa takie mandaty bo oczywiście nie ma podstaw do ukarania, bo jak stwierdził nie ma takiego prawa. Zresztą Sąd Najwyższy takie orzeczenia wydawał juz 2 lata temu. Pytam więc czy wysocy rangą policjanci komendanci nie znają tych wyroków i aktualnego stanu prawnego, czy znają a mimo to rozkazują podwaładnym karać człowieka za nie prawne rozporządzenia? Jeszcze jedna ciekawostka, policja jest zarejestrowana jako firma w Stanach Zjednoczonych można to sprawdzić. Nie ma charakteru i stanu prawnego państwowego a firmy na zasadzie korporacji. Ludzie, otwórzcie oczy co z nami robią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Wedding Fair w Zamku Kliczków!