"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziennikarski protest po tragicznej śmierci Mikołaja Filiksa
~~Balzac niezalogowany
19 marca 2023r. o 17:53
KK to państwo jak każde inne państwo. Dba o swoje interesy i dba o dochód z "terenów podbitych". JP II to karierowicz i hipokryta. Z jakiegoś powodu KK potrzebował kogoś takiego w fotelu papieża. I JP II papieżem został. I robił co mu robić kazali. Jak Benedykt zaczął po JP II sprzątać to go wysłali na emeryturę. Wojtyła niewątpliwie odniósł sukces został władcą obcego państwa. Jako człowiek poniósł porażkę. Jego porażką jest każde zgwałcone przez klechę dziecko.
Dzisiaj są ludzie którzy żerują na ofiarach KK i wykorzystując mentalność chłopa pańszczyźnianego znacznej grupy ciemnych Polaków , głosujących na PIS ,zbijają na "obronie JP II " kapitał polityczny. Tego ich ich "guru" nauczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza