"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Firma Prodigo, w której latem wybuchł ogromny pożar, złamała mnóstwo przepisów
~~Turkusowy Krokus niezalogowany
16 marca 2023r. o 19:12
~~Platynowa Cynia napisał(a): W 2016 starosta był z PO.

To nie ma znaczenia w Warszawie w administracji znaczy nie polityk wywiera nacisk i jest zrobione. Tzw "polskie firmy" a w gruncie rzeczy corpo nazistowski imperialny syf
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowa Żurawina niezalogowany
16 marca 2023r. o 21:21
ŁAPA !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SIkawkoWY niezalogowany
16 marca 2023r. o 21:55
Oddali kase za wodę z basenu w gromadce ?? czy jak zwykle za frii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~666 niezalogowany
16 marca 2023r. o 22:17
Jest wrażenie,że nikomu nie jest na rękę wskazanie autora pożaru sprzed roku i ukarania firmy P, za "nielegalne składowanie odpadów". Po pożarze przemiał śmieci odbywa się nadal. Co na to Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska? Może zamknąć zakład natychmiast ......i nie robi tego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tom niezalogowany
17 marca 2023r. o 6:07
Polacy boją się protestować . Syndrom strachu przeniesiony z minionej epoki zakorzeniony jest bardzo głęboko w naszej świadomości . Po takim zdarzeniu na strefę powinno przyjechać kilka tysięcy ludzi i pokazać im że społeczność lokalna istnieje . Może nie zmieni to za wiele bo przecież starosta , wójt , wojewódzki inspektorat , sąd i wszyscy ci , którzy o sprawie wiedzą trochę więcej nie zrobią nic . Nie mniej jednak ludzie muszą walczyć sami . Pamiętajcie , jeśli my nic nie zrobimy to nikt za nas tego nie zrobi . Ludzie zbierzmy się ,zorganizujmy protest . Przyjdźmy całymi rodzinami niech widzą że jest sprawa . Może w końcu przyjedzie telewizja. Prawda jest taka , że jeżeli teraz nic nie zrobimy to za 2 lata znowu to wszystko spala a my i nasze dzieci będziemy to wdychać przez parę dni . Potem do gruntu i wody przedostaną się te wszystkie szkodliwe związki , które już w miligramach wywołują skutki uboczne u człowieka , a co dopiero w dziesiątkach tysięcy ton . Nie dajcie sobie wmówić że nic się nie stało !!! Zbierzmy się i pokażmy władzy , że to oni są dla nas a nie my dla nich !!! Do dzieła , proszę pisać czy ktos podziela moje zdanie ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ban niezalogowany
17 marca 2023r. o 16:27
Przecież tam ręka rękę myje…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Bon Turystyczny