"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ukradł z lasu foto pułapkę i paliwo z urządzeń
~~Pp niezalogowany
16 marca 2023r. o 17:04
no i bracia się spotkają pod jedna celą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
16 marca 2023r. o 17:13
Bracia jak bracia , ale człowiek człowiekowi wilkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mariusz Luban Luzycka niezalogowany
17 marca 2023r. o 9:29
A Michau Szotu vel parówka gdzie teraz grasuje? Zapewne w jakiejsc podboleslawieckiej miejscowosci jako utrzymanek kolejnej naiwnej panny w okresie menopauzy. Pozycza nie oddaje, okrada kolegow i znajimych znajomych, nagrywa interesy po to by oszukac i znik ac. MICHAU SzOTu gnido !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowy Lubczyk niezalogowany
17 marca 2023r. o 16:44
Do kamieniołomów i robić na społeczeństwo. Następnym razem może pomyśli. Co to za utrzymywanie bandytów! Mają robić po 12 godzin dziennie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Zakładzie Karnym Zaręba