Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jaką pompę ciepła wybrać?
~~DBL niezalogowany
17 marca 2023r. o 7:07
Tylko lokalne hurtownie. Polecam Hurtownie Elektros. Posiadają panele fotowoltaiczne do kupienia od 1 sztuki i pompy ciepła ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dokładnie niezalogowany
17 marca 2023r. o 8:52
tylko lokalne sklepy, hurtownie i monterzy - po co wspierać obcych ? Dla paru złotych ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr Górski niezalogowany
17 marca 2023r. o 14:36
Ja skorzystałem z usług firmy z Warszawy wymienili mi piec na pompę ciepła jeszcze dofinasowanie 56 tyś dostałem do pompy mam od stycznia 22 roku polecam gdyby ktoś c
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dawid niezalogowany
17 marca 2023r. o 17:11
Tylko pompy z Wolfa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Jeżówka niezalogowany
17 marca 2023r. o 17:14
Motopompe ,a Smutek z Trzebienia ma małą sikawkę ,a jago kochanka to ogień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tito niezalogowany
17 marca 2023r. o 18:40
~~Piotr Górski napisał(a): Ja skorzystałem z usług firmy z Warszawy wymienili mi piec na pompę ciepła jeszcze dofinasowanie 56 tyś dostałem do pompy mam od stycznia 22 roku polecam gdyby ktoś c

Super wybór montaż przez firmę z Warszawy i jeszcze polecasz komuś. Zobaczymy kto przyjedzie jak będą problemy a nikt miejscowy wtedy Ci nie pomoże. Wielu takich frajerów już kupiło fotowoltaikę u firm z jedną walizka a teraz nic nie mogą zrobić bo nikt nie przyjeżdża do problemu i na własne ryzyko naprawiają tracąc gwarancję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza