"
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Najobszerniejszy i najdokładniejszy test alergiczny ALEX² - sprawdź co dokładnie Cię uczula
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Groził śmiercią domownikom. Trafił na 2 miesiące do aresztu.
~~Morgan niezalogowany
17 marca 2023r. o 10:34
Hi

I am an online freelancer specialising in reputation management and public relations. I would be delighted to assist bolec.info with its online publicity and site traffic. I have prepared a couple of services that are available off-the-shelf: https://www.fiverr.com/lizbeth105

I look forward to working with bolec.info

Warm Regards

Morgan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
19 marca 2023r. o 5:16
wariat z Tysiąclecia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMA Najobszerniejszy i najdokładniejszy test alergiczny ALEX² - sprawdź co dokładnie Cię uczula