Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chcą przebłagać za zniesławienie papieża
~~Łososiowy Mikołajek niezalogowany
19 marca 2023r. o 18:02
to kogo chcą przebłagać? Czyżby modlitwy do Boga żeby odpuścił papieżowi zamykanie oczu na krzywdy gwałconch małych dzieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
19 marca 2023r. o 18:26
krótko mówiąc ...święty nie był ...
wmawiano tu ludziom że pedofile to w Irlandii czy USA a ojczyzna papieża Polaka nie wie co to pedofilia w szeregach polskiego kościoła ...a tu zonk...;D
najwięcej pedofilów kościelnych to okolice trzydziestki chociaż odnotowano i 77 letniego...
statystyki mówią że teraz wzrasta liczba molestowanych dziewczynek ...
wasz wybór za kogo będziecie się teraz modlić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
19 marca 2023r. o 18:44
Im bardziej "twardogłowi" będą na siłę i wbrew prawdzie starali się wybielać zachowania K. Wojtyły w sprawie księży pedofili tym bardziej mu zaszkodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
19 marca 2023r. o 18:57
a powiedz mi tu co się stało w samym Licheniu że z pomniczka Wojtyły po cichu znikła pewna postać klęcząca wcześniej u jego stóp? ;D
teraz pomniczek stoi jakby z lekka zubożony...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Starzec niezalogowany
19 marca 2023r. o 19:09
Tym fake-dokumentem myśleli, że przykryją aferę pedofilską w środowisku PO.
To się TVN przeliczył. Za głupi są na to, aby zamydlić Polakom oczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Starzec niezalogowany
19 marca 2023r. o 19:29
PO przepierzy te wybory po raz kolejny.
Jeśli po oszczerstwach TVNu, przyjaciółka Tüska - Pani Ochojska twierdzi, że leśnicy robili masowe mogiły to podejrzewam, że tylko na oddziałach psychiatrycznych będą głosować na PO. Ale czy to wystarczy? Nie sądzę.
PO to są ciapciaki jakich świat nie widział.. Kaczyński wymodlił sobie taką opozycję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oskarżyć łatwo niezalogowany
19 marca 2023r. o 19:52
Sąd Apelacyjny w Łodzi podał do publicznej wiadomości uzasadnienie wyroku w sprawie Marka Lisińskiego. Wynika z niego, że oskarżyciel kłamał, a ksiądz Zdzisław Witkowski nie dopuścił się czynu molestowania seksualnego. Prawomocny wyrok w sprawie zapadł 11 października 2021 roku. Cały proces ciągnął się 11 lat. Sprawę Marka Lisińskiego opisywał w swojej książce "Pedofilią w Kościół" Sebastian Karczewski. Jak mówił Polskiemu Radiu, wyrok Sądu Apelacyjnego nie jest dla niego zaskoczeniem, gdyż nie ma dowodów na to, że Marek Lisiński padł ofiarą molestowania seksualnego, nigdy nie był ministrantem, a tym bardziej molestowanym przez księdza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Starzec niezalogowany
19 marca 2023r. o 19:58
Oczywiście, że Marek Lisiński to był oszust. Ale dla lemingów z PO to żaden argument bo mają mental Stalina "jest człowiek to i paragraf się znajdzie". Ci ludzie są tak zaślepieni nienawiścią do Kościoła, że prawda to dla nich czysta abstrakcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego