Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwa nabór wniosków do programów „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”- edycja 2023 oraz „Opieka wytchnieniowa”
~~Malachitowy Ligustr niezalogowany
27 marca 2023r. o 9:26
W Krakowie. Brakuje pieniędzy niepełnosprawni zostali bez opieki ponieważ brakuje funduszy. Znowu jakie kłamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miłek niezalogowany
27 marca 2023r. o 10:44
Koniec marca, wnioski rozpatrzą do końca maja. Pieniądze popłyną na koniec czerwca.
Pyka pół roku i są oszczędności. Dół mopsy itp nie działa dopóki Góra czyli zarząd Polin nie wydzieli zmnieszonych środków. To się nazywa biurokracja bizantyjska, ja nazywam to bolszewią. W statystykach jednakowoż będzie czym się chwalić. Nie ważne czy PiS, czy PO jedno bolszewickie zło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~QazkzRog niezalogowany
27 marca 2023r. o 11:06
Thanks, +
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aga niezalogowany
27 marca 2023r. o 17:18
Bzdura, kłamstwa!!!!! Nasze władze ukrucily finanse o połowę ( bo pieniądze poszły na co innego) i wszędzie brak miejsc!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Wielosił niezalogowany
29 marca 2023r. o 2:53
Nie ma ręki i nogi ,a pracuje za 2770 ,ma 1450 renty i kupę różnych świadczeń łączne z asystentką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Kalina niezalogowany
29 marca 2023r. o 12:46
To logiczne, że w przypadku braku funduszy, asystenta nie dostaną osoby pracujące (bo radzą sobie w życiu oraz dzieci, które posiadają rodziców, bo to na rodzicach spoczywa obowiązek opieki/asystencji. Po co np. asystent dla dziecka z astmą, cukrzycą, uczuleniem itp.. Mają orzeczeniu konieczność opieki, ale są zawsze pod opieką rodziców lub nauczycieli. To program dla osób słabo funkcjonujących samodzielnie, zamieszkałych samotnie, którym nikt nie pomaga. To takie osoby są wykluczone.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.