Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Targi ślubne w Zamku Kliczków
~~Ewa niezalogowany
30 marca 2023r. o 11:53
~~Szaropopielaty Uczep napisał(a): Karwasz twarz ,po trzech rozwodach ,znów wychodzę za mąż jak Marta K.
nie rozumiem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teraz niezalogowany
30 marca 2023r. o 11:55
~~Ulka napisał(a): Może to i dobre ale kto mądry dzisiaj ślub bierze po drugie to dobre dla Cichopek i tego jej Kurdupla my za mało zarabiamy pracujemy dużo . Wolimy włożyć w dom lub mieszkanie ale jak Tatuś jest w zarządzie .....spółki czemu nie , chętnie przyjdziemy się pobawić na ślubie .
Myślę, że ślub bierze ten, kto chce. Nie lubię osądzać ludzi. Każdy ma swoje życie i swoją historię. Co panią obchodzi Cichopek? żyje pani jej życiem czy swoim?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Basia niezalogowany
30 marca 2023r. o 11:56
było cudownie. śliczne suknie na pokazie, piękne kwiaty i cała ta otoczka - cud, miód:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza