~~hihi niezalogowany 7 października 2023r. o 17:32
Na początku października 2019 roku Paweł Kukiz, który startował z list PSL-Koalicja Polska zadeklarował, że "jakikolwiek sojusz" z PiS "od razu odpada". O nadchodzących wyborach mówił natomiast, że Polacy staną przed wyborem: albo zagłosują na demokrację - czyli Koalicję Polską, albo opowiedzą się za dyktaturą, czyli rządami PiS.
~~Ciemnoturkusowa Gunera niezalogowany 7 października 2023r. o 17:36
"„Szczególne podziękowania składam Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu, który stanął za nami i pokazał, że jest człowiekiem odważnym, honorowym i życzliwym, a także Polakom, którzy z powodzeniem prezentują się w świecie. Do wczoraj miałem jeden dom, którym była Serbia, ale od dziś za swój drugi dom uważam Warszawę i Polskę. Ja i moja rodzina nigdy tego nie zapomnimy” – podkreślił Pankov."
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany 7 października 2023r. o 18:34
Każdy wynik wyborów sejmowych, inny jak 231 mandatów dla PIS, oznacza koalicję :
• różowej i czerwonej „elity”z Biedroniem i Czarzastym, z błogosławieństwem Wałęsy
• „zielonej pajęczyny” Kosiniaka z Kamyszem i Hołownią,
• Korwina ze Sputnikiem
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany 7 października 2023r. o 18:35
Taka koalicja może zaowocować nie mniej egzotycznym scenariuszem:
• Brejza Ministrem Sprawiedliwości
• Śmiszek Ministrem Kultury
• Korwin Ministrem Spraw Zagranicznych,
• Rozenek Rzecznikiem prasowym
• w dni nieparzyste Marsze Niepodległości
• w dni parzyste Marsze Równości
• na co dzień raj dla oszustów watowskich
~~Karmelowopłowy Rokitnik niezalogowany 7 października 2023r. o 18:42
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): A budżet, PKB, podatki, programy gospodarcze czy społeczne…??
A kto tam będzie miał głowę do takich ... „p.ierdoletów”. :(
Klepiesz od rana te głupie teksty .Słabe to ,marne te twoje geny .Ojca swego znasz ?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.