Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dekoracje
BolecFORUM Nowy temat

Dzień prawdy 4 czerwca !!!

~~Jurek niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 7:12
PiS w zasadzie już nie prowadzi kampanii wyborczej. Próbuje kąsać opozycję, wzniecając kolejne afery, uchwalając ustawy, które są gwoźdźmi do ich trumny, kompromitując się na każdym kroku.
Pogrzeb PiS zaczynamy już jutro, 4 czerwca, a w październiku huczna stypa. Chyba że dziad wcześniej kitę odwali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~POPISPSLSLD niezalogowany
3 czerwca 2023r. o 7:19
~~Jurek napisał(a): PiS w zasadzie już nie prowadzi kampanii wyborczej. Próbuje kąsać opozycję, wzniecając kolejne afery, uchwalając ustawy, które są gwoźdźmi do ich trumny, kompromitując się na każdym kroku.
Pogrzeb PiS zaczynamy już jutro, 4 czerwca, a w październiku huczna stypa. Chyba że dziad wcześniej kitę odwali .


Obudź się, zesr...łeś się.
Z tą oPOzycją nic się nie zmieni w Polsce - układ dwóch Kaczorów Donka-Jarka będzie miał się bardzo dobrze. Metoda dziel i rządź sprawdza się od 1989 roku. Nawet teraz doskonale to widać: Donek rzuca hasło, Jarek to wprowadza a społeczeństwo się dzieli. POPIS zostaje przy władzy, politycy zadowoleni wspólnie bawią się na imprezach śmiejąc się z ich własnych wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza