Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W poniedziałek podpisał ustawę "lex Tusk", w piątek chce ją nowelizować
~~Zielonobrunatna Porzeczka niezalogowany
4 czerwca 2023r. o 1:10
Wybory 2023 to niezakończony ,

okrągły stół z 1989 r.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Wielosił niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 6:51
I co cię tak Beniu dziwi? Ty piszesz artykuł i go czasami poprawiasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beniu niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 7:09
~~Bladofioletowy Wielosił napisał(a): I co cię tak Beniu dziwi? Ty piszesz artykuł i go czasami poprawiasz?

Ale wiem co PiSzę ,dupa podpisuje bez czytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawe Parzydło niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 9:16
~~Beniu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowy Wielosił napisał(a): I co cię tak Beniu dziwi? Ty piszesz artykuł i go czasami poprawiasz?

Ale wiem co PiSzę ,dupa podpisuje bez czytania.


Może twoja podpisuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~daj ciumka niezalogowany
5 czerwca 2023r. o 9:33
~~Zielonkawe Parzydło napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Beniu napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bladofioletowy Wielosił napisał(a): I co cię tak Beniu dziwi? Ty piszesz artykuł i go czasami poprawiasz?

Ale wiem co PiSzę ,dupa podpisuje bez czytania.

Może twoja podpisuje.

Twoja od rana na parkingu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.