Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Waldemar Witkowski do Senatu RP
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Trzęsienie ziemi" w Appel Polska w Bolesławcu, proponują pracownikom pracę w Niemczech
~~Ciemnoturkusowy Berberys niezalogowany
4 września 2023r. o 20:45
Szkoda pracowników i firmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lokek niezalogowany
5 września 2023r. o 20:30
~~Kremowy Bodziszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowy Aster napisał(a): A co jest złego w zatrudnianiu ludzi z Ukrainy skoro Polacy nie chcą pracować ? Zaczynacie jak Anglicy, nie chcieli wykonywać wszystkich prac więc zaczynali zatrudniać Polaków a jak się zaczęło w Anglii źle dziać to wszystko wina Polaków bo zabierają pracę. Gdyby nie Ukraińcy to gospodarka by padła ale Polacy zrobili się roszczeniowi i nie chce im się pracować. Do tego doprowadził pis ale to chyba też wina Tuska. Polak przyjdzie do pracy to nie pasuje więc po dwóch dniach przestają odbierać telefony idą do następnej ale po dwóch dniach to samo bo taki właśnie mają zapał do pracy.

Ty tak na poważnie czy lekarstwa jeszcze nie zarzyles?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Joann niezalogowany
7 września 2023r. o 21:36
~~Bolesławianin napisał(a): Koszty pracy bardzo wzrosły, najniższa krajiwa coraz wyższa, a rynków zbytu nie ma za wyższą stawkę. Ta najniższa krajowa to sztucznie jest podbita, bo kraj nasz nie wypracował tego kapitału. Ekonomiczni eksperci już biją na alarm. Firmy padną, bo nikt drogiego towaru lub usług nie kupi. Może o to w tym wszystkim chodzi, aby zostały tylko rekiny, a oni już dalej będą dyktować warunki. Skoro realnie nie można wypracować zysku, to jak możliwe jest podnoszenie płacy minimalnej. A słyszymy, że od stycznia znowu wzrost płacy minimalnej, podatków i innych obciążeń. To proste, że zwolnienia pracowników muszą być. A jak to nie wystarczy, firma zaprzestanie działalności. To nas czeka wszystkich bez wyjątku.A to jak przeniosą produkcję do Niemiec to rynki zbytu się znajdą, a nawet będą kupować po wyzzszej cenie ? Z tego co pisze w artykule to produkcję mają przenieść za granicę, Rozumiem że tam utrzymanie ludzi w zakładzie jest tańsze .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cyklamenowa Robinia niezalogowany
11 września 2023r. o 18:01
~~Joann napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolesławianin napisał(a): Koszty pracy bardzo wzrosły, najniższa krajiwa coraz wyższa, a rynków zbytu nie ma za wyższą stawkę. Ta najniższa krajowa to sztucznie jest podbita, bo kraj nasz nie wypracował tego kapitału. Ekonomiczni eksperci już biją na alarm. Firmy padną, bo nikt drogiego towaru lub usług nie kupi. Może o to w tym wszystkim chodzi, aby zostały tylko rekiny, a oni już dalej będą dyktować warunki. Skoro realnie nie można wypracować zysku, to jak możliwe jest podnoszenie płacy minimalnej. A słyszymy, że od stycznia znowu wzrost płacy minimalnej, podatków i innych obciążeń. To proste, że zwolnienia pracowników muszą być. A jak to nie wystarczy, firma zaprzestanie działalności. To nas czeka wszystkich bez wyjątku.A to jak przeniosą produkcję do Niemiec to rynki zbytu się znajdą, a nawet będą kupować po wyzzszej cenie ? Z tego co pisze w artykule to produkcję mają przenieść za granicę, Rozumiem że tam utrzymanie ludzi w zakładzie jest tańsze .
Widać że oni mają nas za głupków.. albo sami nie myślą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Klon niezalogowany
12 września 2023r. o 19:16
Kiedy Rosjanie i Niemcy odpimpają się od Polaków i Polski?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
14 września 2023r. o 12:24
~~Lawendowoniebieski Klon napisał(a): Kiedy Rosjanie i Niemcy odpimpają się od Polaków i Polski?


nigdy, bo bez nich polska zdechnie.....
a jak wybory wygra pis, to i niemcy nie pomoga - to bedzie koniec tego kraju....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnozielony Gajowiec niezalogowany
18 września 2023r. o 15:43
~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lawendowoniebieski Klon napisał(a): Kiedy Rosjanie i Niemcy odpimpają się od Polaków i Polski?


nigdy, bo bez nich polska zdechnie.....
a jak wybory wygra pis, to i niemcy nie pomoga - to bedzie koniec tego kraju....

Po co piszesz takie bzdety?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiacynt perłowy niezalogowany
18 września 2023r. o 16:57
Żebyś może coś zrozumiał? Potrafisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz