Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zdewastowana stacja paliw przy dawnym Tesco
~~Jasnopomarańczowa Alstremeria niezalogowany
4 września 2023r. o 15:17
właścicielem terenu jest pan Ziutek z '' arizony'' ...nie wiem czy jako ''słup'' ...;D może to podobny ''wał '' jak z placem przy Zgorzeleckiej ale scenariusz może się powtórzyć..;D

aż dziwne że w stronę naszego grajdołka jeszcze nie ciągną pielgrzymki bo to miasto ''cudów'' niedługo prześcignie Licheń...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaro niezalogowany
4 września 2023r. o 19:13
Jeżeli chodzi o zniszczenie mienia to potrzebny jest wniosek o ściganie, a skoro nie ma pokrzywdzonego lub jest ale ma to w nosie, to będą niszczyć i wynosić co się da. Jeszcze chwila I kostka brukowa komuś się przyda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
4 września 2023r. o 19:40
Obiekt ten ma swojego właściciela. Dwa tygodnie temu była tam firma, której pracownicy wykosili na trawnikach trawę. Właściciel obiektu zatrudnia firmę ochroniarską. Pracownicy ochrony mają w głębokim poważaniu chronione mienie. Pilnują, ale swoich kanciap, w których chętnie siedzą i oglądają telewizję. Jedna z kas stacji paliw została zabezpieczona płytami OSB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
4 września 2023r. o 19:48
Obecny czas nie sprzyja nowym inwestycjom. Wstrzymana została potężna inwestycja Panattoni przy ul. Modłowej. "Stoi" też inwestycja firmy kurierskiej przy Nila. Dlatego tęż obiekt po Tesco trochę jeszcze poczeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szałwia niezalogowany
4 września 2023r. o 20:04
~~Malkon napisał(a): Obecny czas nie sprzyja nowym inwestycjom. Wstrzymana została potężna inwestycja Panattoni przy ul. Modłowej. "Stoi" też inwestycja firmy kurierskiej przy Nila. Dlatego tęż obiekt po Tesco trochę jeszcze poczeka.

inwestycja dpd stoi bo jak zwykle konflikt z wykonawcą, teraz słupy betonowe będą straszyc...z kazdej strony mamy straszydełka, od Zgorzelca, od Wrocławia od Jeleniej itp .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Szałwia niezalogowany
4 września 2023r. o 20:05
~~Malkon napisał(a): Obiekt ten ma swojego właściciela. Dwa tygodnie temu była tam firma, której pracownicy wykosili na trawnikach trawę. Właściciel obiektu zatrudnia firmę ochroniarską. Pracownicy ochrony mają w głębokim poważaniu chronione mienie. Pilnują, ale swoich kanciap, w których chętnie siedzą i oglądają telewizję. Jedna z kas stacji paliw została zabezpieczona płytami OSB.

to jeszcze mogli zabrać powalone drzewo to już nie zauważyli .... a syf w koło walający się to kto ma sprzatac???????????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Cieszynianka niezalogowany
5 września 2023r. o 0:19
~~Sinoniebieska Szałwia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Malkon napisał(a): Obiekt ten ma swojego właściciela. Dwa tygodnie temu była tam firma, której pracownicy wykosili na trawnikach trawę. Właściciel obiektu zatrudnia firmę ochroniarską. Pracownicy ochrony mają w głębokim poważaniu chronione mienie. Pilnują, ale swoich kanciap, w których chętnie siedzą i oglądają telewizję. Jedna z kas stacji paliw została zabezpieczona płytami OSB.

to jeszcze mogli zabrać powalone drzewo to już nie zauważyli .... a syf w koło walający się to kto ma sprzatac???????????????

romek przeca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Śnieguliczka niezalogowany
5 września 2023r. o 0:36
Dlaczego na parkingu po byłym Tesco towarzysz Parkingowy jednoportkowy do hymnu nie postawił jeszcze parkometrów? Takim zaniedbaniem powinny zająć się odpowiednie organa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.