Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Marzena Machałek
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marnowanie głosów już 15 października!
~~mim niezalogowany
14 września 2023r. o 20:02
~~Blond Gazania napisał(a):
Ktoś napisał: ~~polak mały napisał(a): Urząd Statystyczny oszacował ukryty dług naszego kraju to 4,95 biliona złotych i co dalej głosujemy na tych ludzi z pisu.

Tak my głosujemy na PiS bo On dają na życie pieniądze bronią Polski nie chcą jej sprzedać tak jak PO SLD PSL.

Na życie się zarabia a nie bierze pasożycie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Serduszka niezalogowany
15 września 2023r. o 16:33
PiS to największe zło jakie trafiło Polskę od ponad 40-tu lat.
Trzeba tę zarazę wypalić gorącym, wyborczym żelazem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Rozmaryn niezalogowany
16 września 2023r. o 19:40
PO krytykuje PiS za rujnowanie gospodarki, a jednocześnie chcą skopiować ich program rozdawnictwa przebijając ich IN PLUS! I jak traktować ich serio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdzichu niezalogowany
17 września 2023r. o 19:46
~~Oranżowy Rozmaryn napisał(a): PO krytykuje PiS za rujnowanie gospodarki, a jednocześnie chcą skopiować ich program rozdawnictwa przebijając ich IN PLUS! I jak traktować ich serio?


Czy to nie za waszych czasów ruskie rakiety i białoruskie helikoptery wojskowe hulają po kraju bez żadnej reakcji ze strony władz? Czy to nie wasi ludzie wpuszczali do kraju hordy tych złych migrantów, przed którymi niby bronicie Polski, ale za kasę już jednak nie bronicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielosił płowy niezalogowany
17 września 2023r. o 19:53
A teraz dozbrajają grożących im Ukraińcom. Ciekawe co zrobią jak ci dogadają się z Białorusinami i Rosjanami i z bronią którą się teraz im oddaje zaatakują Polskę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Radosław Palczewski!