Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA MediaExpert zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie ciężarówki z Audi przy wiadukcie
~~Szerlok niezalogowany
20 września 2023r. o 22:28
No wiadomo, że się źle czujesz paniusiu... no w końcu na rejestracji BHP.... przypadek ???? Nie sądzę... z ubezpieczalni się wyciągnie jak się do szpitala pojedzie, wiadomo będzie po 7 k na łep... a w audi nawet zderzak nie draśnięty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ASTRA niezalogowany
21 września 2023r. o 13:54
~~Widziałem napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrnobiały Dąb napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Widziałem napisał(a): Niestety paniusia najpierw zahamowała na na końcu włączyła kierunkowskaz

widzacy widzial,a kierowca dostawczaka nie zauwazyl audi.W tej strefie jest skrzyzowanie i przejscie dla pieszych.Jakie byloby tlumaczenie gdyby przeszkoda byl pieszy
Jechałem z przeciwnego kierunku. MAM UCZULENIE NA TYCH WŁĄCZAJĄCYCH KIERUNKI W OSTATNIEJ CHWILI LUB WRĘCZ NA ZAKRĘCIE WIĘC ZWRACAM ZAWSZE NA TO UWAGĘ.Tu paniusia nie zdążyła nawet włączyć i bęc.
Jednak zgodnie z kodeksem pan który najechał panią w kuperek jest winny.
T A K , T O P R A W D A. A Z D A R Z A S I Ę, Ż E W O G O L E N I E W Ł Ą C Z A J A K I E R U N K O W S K A Z Ó W. TAKICH " PAŃCIÓW" I "PANIUŚ " JEŹDZI WIĘKSZOŚĆ, A NIEKTÓRYM TO WOGÓLE SĄ NIEPOTRZEBNE KIERUNKOWSKAZY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
22 września 2023r. o 5:53
tytuł reportażu; bus najechał na tył pojazdu osobowego, kto tam wymyśla te niedorzeczne tytuły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółta Czeremcha niezalogowany
22 września 2023r. o 7:33
~~bazyliszek napisał(a): tytuł reportażu; bus najechał na tył pojazdu osobowego, kto tam wymyśla te niedorzeczne tytuły?
zatrudnij się w redakcji to będziesz wymyślał inne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~effexor niezalogowany
26 września 2023r. o 14:57
effexor xr side effects
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza