Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Waldemar Witkowski: Przywróćmy normalność – i dostępność mieszkań, niekoniecznie własnościowych
~~pis potega niezalogowany
19 października 2023r. o 4:04
Mieszkania na talony!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Edmondbal niezalogowany
19 października 2023r. o 5:18
Hello forum members! I just wanted to share my thoughts on this topic. I am quite intrigued by the ongoing conversation here. From my perspective, I've noticed that comparable scenarios have come up before. Personally, I believe there is a strong argument about the importance of this matter. Excited to hear other opinions on this! Keep up the great work, everyone. Cheers!

https://marseille-creation-site-web.site
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego