Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA USŁUGI ELEKTRYCZNE
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zderzenie motoroweru z osobówką przy Briomarche
~~xyz niezalogowany
28 września 2023r. o 16:50
~~rrr napisał(a):
Ktoś napisał: ~~xyx napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ha napisał(a): rozumiem że ten motorower ma poj 50ccm bo jeśli ma poj do 125ccm to kierujący powinien posiadać prawo jazdy kat A1 a takie uprawnienia można zdobyć kończąc 16 lat


Wygląda na Honde CBR 125R. Czyżby jazda bez uprawnień?

liczy sie to co w papierach.
przeciez to moze byc tez 50tka przeciez honda takie produkowala


To co w papierach musi zgadzać się z tym co jest w rzeczywistości. Honda nie robiła takiej 50-tki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA JAWA zaprasza!