Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejny wypadek na A4! Zderzyły się dwie ciężarówki.
~~Bb niezalogowany
30 września 2023r. o 21:23
40 km to od granicy polski na wschód czy zachód to to samo czyli na wysokości prawie na bolec zjazd i każdy wie tylko nie ty a100 to prawie wrocław czy do Zgorzelca czy na Wrocław zobacz na słupki jak narastają kilometry lub w drugą stronę do granicy się zmniejszają kilometry proste jak sznurek w kieszeni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Minister dróg i autostrad niezalogowany
2 października 2023r. o 2:21
Taką piękną autostradę PIS wybudowało ,a tyle wypadków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza