Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Barczyk, Ślusarz, czy Witkowski? Kogo widzisz w senacie? SONDA
~~Czarnawy Słonecznik niezalogowany
13 października 2023r. o 20:51
~~wyborczyni napisał(a): Panie Kamilu, wczoraj o godzinie ósmej zero zero napisał Pan list do wyborców na zaprzyjaźnionym portalu. Bardzo chciałabym odnieść się do Pana korepondecji, ale koło godziny dwudziestej zero zero już nie mogłam. Chciałabym zapytać dlaczego ? Może mój internet działa źle ?

Bo nie było laurek...I zablokowali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pisowskie rozbiory Polski niezalogowany
13 października 2023r. o 20:52
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rzecznik-ministerstwa-ustepuje-ze-stanowiska-kazdego-sapera-moze-wysadzic-mina/6tq8tgv,79cfc278

Patrzcie co sie dzieje. Pis to tragedia a wybory są pod znakiem zapytania!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~piwnica niezalogowany
13 października 2023r. o 21:15
Panie Dyrektorze remontuje Pan w budynku administracji pomieszczenia. Chciałabym zapytać o przeznaczenie tych pomieszczeń w przyszłości, oczywiście oprócz oczywistych potrzeb bardzo potrzebnych dla rozwijającej się administracji szpitala. :) Czy planuje Pan tam jakieś poradnie, ewntualnie gabinety ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
13 października 2023r. o 21:17
na debacie w Lwówku na pytanie pana Rafała Ślusarza o referendum Kamil Barczyk zdeklarował się za udziałem w nim...co sądzić ;) już widać kokieterie Bezpartyjnych z PIS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie