Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Barczyk, Ślusarz, czy Witkowski? Kogo widzisz w senacie? SONDA
~~Złotawobrązowa Borówka niezalogowany
12 października 2023r. o 12:26
Witkowski był najlepszy w debacie prezydenckiej w 2020 ,przyda nam się taki Senator
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
12 października 2023r. o 15:54
ja w senacie to widzę RDiP lista nr 9 . polska patriotyczna dla polskich polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
13 października 2023r. o 8:48
~~Złotawobrązowa Borówka napisał(a): Witkowski był najlepszy w debacie prezydenckiej w 2020 ,przyda nam się taki Senator


jedyny warty !!!!
duet Barczyk Slusarz--nie moje typy
PIS z przystawką ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AD niezalogowany
13 października 2023r. o 9:18
Głos na Pis i Konfederacje to głos za wyjściem z Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszara Skimia niezalogowany
13 października 2023r. o 9:29
Swietny artykuł o Bezpartyjnych i dyr BARCZYKU
https://www.bobrzanie.pl/2023/10/04/kto-tu-rzadzi/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowy Enkiant niezalogowany
13 października 2023r. o 19:16
Obejrzałam debatę parłamentarna w Lwowku..z udziałem kandydatów do senatu...z Panem. WITKOWSKIM..Z PANEM ŚLUSARZEM I PANEM BARCZYKIEM..

PAN SLUSARZ NIE ZASKOCZI MNIE..

PAN WIKOWSKI BLYSKOTLIWY,MERYTORYCZNY.ODPOWIADAJACY NA WSZYSTKIE PYTANIA SPRAWNIE I RZECZOWO

CO DO PANA BARCZYKA..NIESTETY DUKAJACY, PRZESTRASZONY..ODPOWIADAJACY SLOGANAMI....ALE POWIEDZIAL CIEKAWOSTKE ZE W SZPITALU OBOWIAZUJE LEKARZY KLAUZULA SUMIENIA...WSPOLCZUJE PANU KAMILOWI...BO TRZEBA TROCHE WIEDZY NABYC.MIEC TO COS BY REPREZENTOWAC WYBORCOW...I TU JESTEM ZAWIEDZIONA..BO MYSLAM ZE BEDZIE PAN DOBRYM KANDYDATEM.

DEBATA POKAZALA ZE JESZCZE NIE TERAZ..przegrał PAN z kretesem...szkoda

Ps...
1 Czyli mam rozumieć że w Pana szpitalu obowiązuje klauzula sumienia?

2 -może jednak trzeba było Panu Wikowskiemu odp na maila

3.slabo..słabo.....słabiutko

Parę innych kandydatów było świetnie przygotowanych
Będzie Pana bolało dlugo te 2,5 godziny porażki ale może pan jszcze popracuje nad sobą i za 4 lata spróbuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotordzawa Nasturcja niezalogowany
13 października 2023r. o 19:37
~~Jasnopomarańczowy Enkiant napisał(a): Obejrzałam debatę parłamentarna w Lwowku..z udziałem kandydatów do senatu...z Panem. WITKOWSKIM..Z PANEM ŚLUSARZEM I PANEM BARCZYKIEM..

PAN SLUSARZ NIE ZASKOCZI MNIE..

PAN WIKOWSKI BLYSKOTLIWY,MERYTORYCZNY.ODPOWIADAJACY NA WSZYSTKIE PYTANIA SPRAWNIE I RZECZOWO

CO DO PANA BARCZYKA..NIESTETY DUKAJACY, PRZESTRASZONY..ODPOWIADAJACY SLOGANAMI....ALE POWIEDZIAL CIEKAWOSTKE ZE W SZPITALU OBOWIAZUJE LEKARZY KLAUZULA SUMIENIA...WSPOLCZUJE PANU KAMILOWI...BO TRZEBA TROCHE WIEDZY NABYC.MIEC TO COS BY REPREZENTOWAC WYBORCOW...I TU JESTEM ZAWIEDZIONA..BO MYSLAM ZE BEDZIE PAN DOBRYM KANDYDATEM.

DEBATA POKAZALA ZE JESZCZE NIE TERAZ..przegrał PAN z kretesem...szkoda

Ps...
1 Czyli mam rozumieć że w Pana szpitalu obowiązuje klauzula sumienia?

2 -może jednak trzeba było Panu Wikowskiemu odp na maila

3.slabo..słabo.....słabiutko

Parę innych kandydatów było świetnie przygotowanych
Będzie Pana bolało dlugo te 2,5 godziny porażki ale może pan jszcze popracuje nad sobą i za 4 lata spróbuję


Barczyk beznadziejny..jak dziecko we mgle...zagubiony i merytorycznie porazka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborczyni niezalogowany
13 października 2023r. o 20:49
Panie Kamilu, wczoraj o godzinie ósmej zero zero napisał Pan list do wyborców na zaprzyjaźnionym portalu. Bardzo chciałabym odnieść się do Pana korepondecji, ale koło godziny dwudziestej zero zero już nie mogłam. Chciałabym zapytać dlaczego ? Może mój internet działa źle ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza