Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obiecujące początki kariery tenisisty stołowego, Alana Fabisiewicza
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
2 października 2023r. o 11:39
Gratulacje! Duże gratulacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Topinambur niezalogowany
2 października 2023r. o 12:18
Brawo!!!
Alan na naprawdę duuuuuży talent. Niedawno zaczął trenować, a sukcesy odnosi wręcz niebywałe. Wytrwałości dla zawodnika i rodziców, a będzie z niego tenisowa pociecha. W IKS-ie Spin-ie Bożejowice w końcu się szkoli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan niezalogowany
3 października 2023r. o 16:53
A może by wspomnieć o zawodniczce z Milicza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.