Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Ognistoczerwona Karagana niezalogowany
24 października 2023r. o 8:24
;D
czy czasem nie napisałem ''czy czymś tam podobnym''?

ach ten ''stół'' ;D ach te ''nożyce'' '':D

czekaj ...zaraz ci coś pokażę ty ''śledczaku'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistoczerwona Karagana niezalogowany
24 października 2023r. o 8:28
~~Błękitnawy Limnantes napisał(a): a krycha ''sałata''?....pisałem a nie jest to żadną tajemnicą .ze Krysiunia była w ZMSP czy czymś tam podobnym ...nawet była o ile pamiętam przewodniczącą...

ZMSP….???
taka literówka się znów przydarzyła …
Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej (ZSMP) , coś za często się przydarzają
te literówki, pamięć pewnie już nie ta ….



M21W2
13 godz. 10 min. temu
~~Malwa ogrodowa napisał(a): To raczej pan ma z nią problem. Obsesja i dzisiaj nad panem panuje. Widać to od pierwszego dzisiejszego pańskiego wpisu . Obsesja i głupota jaką pokazał pan nawet w kwestii RODO .

Powołałem się na geniusza z fotum Janusza...

wytłumacz mi tu ''ełgeniuszu'' czym jest ''fotum Janusza''...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Nachyłek niezalogowany
24 października 2023r. o 8:39
ponownie szukasz wyjaśnienia w wiki? ;D

na mnie teraz czas więc jadę ...a ty węsz.. ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pisowska swołocz niezalogowany
24 października 2023r. o 9:07
https://businessinsider.com.pl/biznes/orlen-stracil-miliardy-na-obnizce-cen-paliw-wkrotce-wszystko-stanie-sie-jasne/1jw6e2y

Komunistyczne metody się nie sprawdziły
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
24 października 2023r. o 9:13
Co Tuska już Orlen chce sprzedać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sasza z Magnitogorska niezalogowany
24 października 2023r. o 11:19
Arabowie którym pis zapewnił prawo do stawiania warunków na to nie pozwolą. Arabowie którzy mają układ z Putinem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~IV rozbiór Polski niezalogowany
24 października 2023r. o 13:36
kaczynski i ziobro spac po nocach nie mogą. Szykują się do ucieczki za granice. A może wynajmą autokar do Albanii ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~VI rozbiór niezalogowany
24 października 2023r. o 13:40
~~IV rozbiór Polski napisał(a): kaczynski i ziobro spac po nocach nie mogą. Szykują się do ucieczki za granice. A może wynajmą autokar do Albanii ?


Leczenie przebiega dobrze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza