Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Flaga jak szmata
~~Natan niezalogowany
8 listopada 2023r. o 8:10
Istotne nie zajmują się Kocham Bolec.Info ami.. Brawo

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Natan niezalogowany
8 listopada 2023r. o 8:12
Coś ze słownikiem nie tak poszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Lilak niezalogowany
8 listopada 2023r. o 8:31
~~Ognistoczerwona Firletka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarniawy Lilak napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Aneta napisał(a): A ten czytelnik to nie mógł wejść i powiedzieć? Tylko akurat pisać do was? Naprawdę temat godny dziennikarstwa.. Chociaż jaki portal taki temat. Czytelnik to chyba chodzi i podsyła tematy.

czegoś tu nie kumam?
nie podoba ci się portal?...to po co tu wchodzisz? ;D
Żeby poczytać tak mądre i rzetelne artykuly i popatrzeć na poziom dziennikarstwa jak się stacza

błąd...w większych redakcjach można odnaleźć artykuły które ani mądre ani rzetelne nie są...
zresztą jest jeszcze jedna sprawa...myślę że się nie pomylę pisząc że nikt z ludzi z ''zarządu'' bolec.info nie ma wykształcenia z kierunku dziennikarstwa...
więc o ''staczaniu się '' nie powinno być mowy a raczej o tym że powinni podnieść poziom ...
cierpliwości więc ..praktyka czyni mistrza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwawosina Słonecznica niezalogowany
8 listopada 2023r. o 8:42
~~Aneta napisał(a): A ten czytelnik to nie mógł wejść i powiedzieć? Tylko akurat pisać do was? Naprawdę temat godny dziennikarstwa.. Chociaż jaki portal taki temat. Czytelnik to chyba chodzi i podsyła tematy.

Bo tu nie chodzi o ten jeden przypadek, ale o to, by zwrócić uwagę jak traktujemy naszą flagę. A problem jak widać jest, skoro do tej pory nikt nie zwrócił na to uwagi, w jakim stanie jest flaga. Może po tej akcji uważniej będziemy patrzeć czy nikt nie depcze naszych znaków państwowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Skalnica niezalogowany
8 listopada 2023r. o 11:00
~~ napisał(a): Znam taką starą pannę która tylko żre i na unijną flagę mówi szmata a dla mnie ona jest szmatą .

TO JEST TYPOWA WIESNIARA Z Pis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AntyMat3cki niezalogowany
8 listopada 2023r. o 15:40
~~Mariusz napisał(a): Jakoś jak wieszaliscie flagi Ukrow to było wszystko ok a teraz nagle straszny patriotyzm zawiał....Polacy to w większości ludzie którzy sprzedadzą swoją rodzinę za kasę więc przestańcie p.....c! Zajmijcie się powaznymi sprawami !






Gdzie w Bolesławcu widziałeś niby ukraińskie flagi ty tępaku? Bo ja ANI JEDNEJ! A przechadzałem się wszystkimi ulicami w mieście od lutego 2022 aż do teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Świadek niezalogowany
8 listopada 2023r. o 18:28
~~AntyMat3cki napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Mariusz napisał(a): Jakoś jak wieszaliscie flagi Ukrow to było wszystko ok a teraz nagle straszny patriotyzm zawiał....Polacy to w większości ludzie którzy sprzedadzą swoją rodzinę za kasę więc przestańcie p.....c! Zajmijcie się powaznymi sprawami !






Gdzie w Bolesławcu widziałeś niby ukraińskie flagi ty tępaku? Bo ja ANI JEDNEJ! A przechadzałem się wszystkimi ulicami w mieście od lutego 2022 aż do teraz.

Pod Kaufland, stali owinięci w nie młodzi ua,masz coś ze wzrokiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Auslander Jurek niezalogowany
8 listopada 2023r. o 18:33
~~Świadek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~AntyMat3cki napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Mariusz napisał(a): Jakoś jak wieszaliscie flagi Ukrow to było wszystko ok a teraz nagle straszny patriotyzm zawiał....Polacy to w większości ludzie którzy sprzedadzą swoją rodzinę za kasę więc przestańcie p.....c! Zajmijcie się powaznymi sprawami !






Gdzie w Bolesławcu widziałeś niby ukraińskie flagi ty tępaku? Bo ja ANI JEDNEJ! A przechadzałem się wszystkimi ulicami w mieście od lutego 2022 aż do teraz.
Pod Kaufland, stali owinięci w nie młodzi ua,masz coś ze wzrokiem ?


Dziewczyny , tylko we flagach ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.