Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wokalistka z Nowogrodźca dostała się do The Voice of Poland, ale zrezygnowała [WIDEO]
~~Poziomkowa Aukuba niezalogowany
20 listopada 2023r. o 13:10
~~Krystian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtawordzawy Tulipan napisał(a): Dużo brakuje jej do perfekcji. Nie robi wrażenia.

W końcu ktoś kto to widzi a nie zachwala bo, bo tak trzeba i tyle. Prawdziwy talent sam się wskaże a tutaj to na siłe był wpychany

A na czym polega to wypychanie na siłę? Dziewczyna uczy się od lat śpiewu, bierze udział w licznych konkursach (w których nie dostaje się nagród "na siłę", tylko za wykonanie piosenek)... Owszem, to jak śpiewa, nie musi się wszystkim podobać, ale jej sukces to jej ciężka praca, a nie wypychanie na siłę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yyy niezalogowany
20 listopada 2023r. o 16:14
Kto to i poco to reklamowanie TVP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.