Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Hołownia w Bolesławcu o aborcji
~~Ciemnoniebieska Rzeżucha niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 18:25
Płaczliwy Szymek zrobi wszystko dla swojej ukochanej socjalistycznej ojczyzny, a jeszcze więcej gdy kasa będzie się zgadzać. Jak się nie uda to się roapłacze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladożółty Tulipanowiec niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 18:46
~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szymon Hołownia napisał(a): Moi wyborcy to frajerzy do golenia. Popieram aborcje.


Nie kłam, Hołownia jest dalej przeciwny aborcji i powiedział, że w jego partii każdy będzie głosował zgodnie z swoim sumieniem.

Poparli aborcję.Prosze zobaczyć wynik głosowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z komuną niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 19:28
Reansumpcja witek to może Hołowni buty zasznurować. Mam nadzieję że ja rozliczą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 19:32
~~Bladożółty Tulipanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szymon Hołownia napisał(a): Moi wyborcy to frajerzy do golenia. Popieram aborcje.


Nie kłam, Hołownia jest dalej przeciwny aborcji i powiedział, że w jego partii każdy będzie głosował zgodnie z swoim sumieniem.
Poparli aborcję.Prosze zobaczyć wynik głosowania.


Jaką kuwa aborcję , jakie kuwa głosowanie , wali cię w dekiel ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Przypołudnik niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 20:00
Jedni warci drugich ciekawe gdzie nasz łysy ucieknie jak pis się rozleci chyba go przyjmie najlepszy przyjaciel mateuszek z psl on chyba teraz jest prezesem dzieci bawi na co dzień w przedszkolu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Siwy Wiesiołek niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 22:17
Od kiedy robi dla Niemca to trochę mu się poglądy rozjechały.
Miał być trzecią drogą, a został trzecią przystawką (obok Czarzastego i Kołodziejczaka).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Szczawik niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 22:47
~~Bladożółty Tulipanowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowoniebieski Szczawik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szymon Hołownia napisał(a): Moi wyborcy to frajerzy do golenia. Popieram aborcje.


Nie kłam, Hołownia jest dalej przeciwny aborcji i powiedział, że w jego partii każdy będzie głosował zgodnie z swoim sumieniem.
Poparli aborcję.Prosze zobaczyć wynik głosowania.


Jaką aborcję co Ty pierdzielisz, jakie wyniki, proponuję leczenie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Kolkwicja niezalogowany
2 grudnia 2023r. o 23:25
TUSKOIDYZACJA =TABLOIDYZACJI. JAK TAK DALEJ PÓJDZIE NASTĘPNY MARSZAŁEK SEJMU BĘDZIE Z DRUKARKI 3D.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza