Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

odśnieżanie strefa płatnego parkowania

~~stefek niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 13:33
Witam. Zgodnie z przepisami jeśli Miasto tworzy strefę płatnego parkowania to jest zobowiązane do odśnieżania chodników tam gdzie jest dozwolony postój na chodniku. Niestety miasto pieniążki za parkowanie pojazdów kasuje a o odśnieżaniu zapomniało.
Dodatkowo w mieście wiele nieruchomości jest sprzedane po obrysie budynku a pomiędzy budynkiem a chodnikiem znajduje się pas zieleni należący do miasta- te chodniki również jest zobowiązane sprzątać miasto ale tego nie czyni. Czy miasto w ogóle jest świadome które chodniki powinno sprzątać i odśnieżac a które nie? Proszę o odpowiedz lub zadanie takiego pytania przez każdego radnego na najbliższej radzie miast.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.