Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Granatowoczarny Suchodrzew niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 14:45
… po co grasz tu chojraka …
choć wiesz że nim nie jesteś ….
zajmij się swoim prywatnym życiem ( chyba że w brudnych buciorach włażenie w czyjeś ) , jest twoim Hobby …?
wpisujesz bzdury jak przedszkolak manipulując ,
do kogo masz pretensje …??
leje każdy z ciebie poważny ….! , a reszta idzie z tobą w pochodzie , jak byś co najmniej był Michael_Jackson

więc dla proformy byś zrzutkę zrobił , i więcej się nie pomylił .
Pewnego razu nie mogłem się zalogować na BolecInfo
oczywiście po to mamy telefony by zapytać można było o przyczynę , redaktor lub ktoś inny odebrał informując bym drogą mailową napisał ( brak odpowiedzi do dzisiaj) z prośbą o uzasadnienie .
i to jest ta najprawdziwsza prawda… więcej się nie zwracałem do nikogo …!
więc nie manipuluj z jakimś kopem …!
pisać mogę , nieraz wytną , jak to w życiu bywa …
nie pcham się na salony nieproszony …

więc nie przebiłem Jasia który sam wyznając tutaj , 3 razy smarował cholewki do redakcji , ścierając podeszwy .




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworóżowy Nawłoć niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 15:03
~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Takim mundurem to mozna sobie tyłek podetrzec , specjalisci od pacyfikowania własnych obywateli - Polska , Wegry, Czechosłowacja.

A dowództwo w Moskwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cis szary niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 15:06
~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Takim mundurem to mozna sobie tyłek podetrzec , specjalisci od pacyfikowania własnych obywateli - Polska , Wegry, Czechosłowacja.

Tylko problem jest z tym że w podobnym chodził kiedyś i Lucjan wysłany do szkoły podoficerskiej. Czy on podcierał sobie dupę tym mundurem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cebula Biała niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 15:10
~~Cis szary napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Takim mundurem to mozna sobie tyłek podetrzec , specjalisci od pacyfikowania własnych obywateli - Polska , Wegry, Czechosłowacja.

Tylko problem jest z tym że w podobnym chodził kiedyś i Lucjan wysłany do szkoły podoficerskiej. Czy on podcierał sobie dupę tym mundurem?


Może mundurem to nie ale podobnym do ciebie to już tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowy Łubin niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 15:28
~~Granatowoczarny Suchodrzew napisał(a): … po co grasz tu chojraka …
choć wiesz że nim nie jesteś ….
zajmij się swoim prywatnym życiem ( chyba że w brudnych buciorach włażenie w czyjeś ) , jest twoim Hobby …?
wpisujesz bzdury jak przedszkolak manipulując ,
do kogo masz pretensje …??
leje każdy z ciebie poważny ….! , a reszta idzie z tobą w pochodzie , jak byś co najmniej był Michael_Jackson

więc dla proformy byś zrzutkę zrobił , i więcej się nie pomylił .
Pewnego razu nie mogłem się zalogować na BolecInfo
oczywiście po to mamy telefony by zapytać można było o przyczynę , redaktor lub ktoś inny odebrał informując bym drogą mailową napisał ( brak odpowiedzi do dzisiaj) z prośbą o uzasadnienie .
i to jest ta najprawdziwsza prawda… więcej się nie zwracałem do nikogo …!
więc nie manipuluj z jakimś kopem …!
pisać mogę , nieraz wytną , jak to w życiu bywa …
nie pcham się na salony nieproszony …

więc nie przebiłem Jasia który sam wyznając tutaj , 3 razy smarował cholewki do redakcji , ścierając podeszwy .





kiedy ty zaczniesz pisać poprawnie po polsku?...
ja w najmniejszym stopniu nie dorównam twojemu ''chojractwu''...ja nie straszę ''kancelariami'' ja nie rzucam ''rękawicami''...;D
po co ?...by tak się ośmieszać jak ty?
znowu tu pierd...sz o tym wchodzeniu w czyjeś życie a sam znowu to robisz...a to o błędzie na budowie a to o ojcu ...ty sam siebie rozumiesz czy już tak się gotujesz że nie nadążasz sam za sobą?
czym się różnią moje wizyty w redakcji od twojej prośby w emailu?....ja mam do nich kilkaset metrów i pojechałem tam w określonym celu a że ta łajza codziennie popisywała się swoim chamstwem to musiałem uzupełniać ilość kopii ...tym bardziej że siedzący tam grubas ani nawet Kazimierz olewali tą sprawę...
w końcu trafiłem na głownego admina i on to jednak na pewien sposób załatwił...
teraz piszesz że nie było odpowiedzi?...to za co komuś dziękujesz? ;D


zrzutkę mam zrobić?...a po co? ...mam kopię twojej prośby...;D
dziwisz się że nikt nie zaprasza cię na salony?...ja się nie dziwię bo wiem czym by się to mogło skończyć dla zapraszającego...
poszedł byś w ślady braciszka który jednego dnia popijał koniaczek zapraszającego a kolejnego dnia obrobił mu dupsko...;D

twoja prośba?...a jakże ...proszę bardzo ....
...................................................... .......................................
str. 1308

Szanowna Redakcjo.

jest mi niewymownie przykro, że muszę Pana poinformować o nieprzyjemnych incydentach, które mają miejsce

na forum Bolec.info , a jest to używanie mojego nicku Jurko61 oraz wpisy niezgodne z moimi poglądami

zwracam się z prośbą o umożliwienie zmiany nicku , lub o zmianę przez redakcję na ######### jeżeli istnieje taka

opcja oraz powiadomienie drogą mailową .

Z poszanowaniem ************************

Dziękuję Redakcji za szybką odpowiedź oraz uniemożliwienie zalogowania.

;D ;D ;D

masz coś do dodania?...zapewne...
pisz,pisz...później przeczytam bo zabieram kawę i wracam na leżaczek ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 15:36
~~Groszkowy Łubin napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowoczarny Suchodrzew napisał(a): … po co grasz tu chojraka …
choć wiesz że nim nie jesteś ….
zajmij się swoim prywatnym życiem ( chyba że w brudnych buciorach włażenie w czyjeś ) , jest twoim Hobby …?
wpisujesz bzdury jak przedszkolak manipulując ,
do kogo masz pretensje …??
leje każdy z ciebie poważny ….! , a reszta idzie z tobą w pochodzie , jak byś co najmniej był Michael_Jackson

więc dla proformy byś zrzutkę zrobił , i więcej się nie pomylił .
Pewnego razu nie mogłem się zalogować na BolecInfo
oczywiście po to mamy telefony by zapytać można było o przyczynę , redaktor lub ktoś inny odebrał informując bym drogą mailową napisał ( brak odpowiedzi do dzisiaj) z prośbą o uzasadnienie .
i to jest ta najprawdziwsza prawda… więcej się nie zwracałem do nikogo …!
więc nie manipuluj z jakimś kopem …!
pisać mogę , nieraz wytną , jak to w życiu bywa …
nie pcham się na salony nieproszony …

więc nie przebiłem Jasia który sam wyznając tutaj , 3 razy smarował cholewki do redakcji , ścierając podeszwy .





kiedy ty zaczniesz pisać poprawnie po polsku?...
ja w najmniejszym stopniu nie dorównam twojemu ''chojractwu''...ja nie straszę ''kancelariami'' ja nie rzucam ''rękawicami''...;D
po co ?...by tak się ośmieszać jak ty?
znowu tu pierd...sz o tym wchodzeniu w czyjeś życie a sam znowu to robisz...a to o błędzie na budowie a to o ojcu ...ty sam siebie rozumiesz czy już tak się gotujesz że nie nadążasz sam za sobą?
czym się różnią moje wizyty w redakcji od twojej prośby w emailu?....ja mam do nich kilkaset metrów i pojechałem tam w określonym celu a że ta łajza codziennie popisywała się swoim chamstwem to musiałem uzupełniać ilość kopii ...tym bardziej że siedzący tam grubas ani nawet Kazimierz olewali tą sprawę...
w końcu trafiłem na głownego admina i on to jednak na pewien sposób załatwił...
teraz piszesz że nie było odpowiedzi?...to za co komuś dziękujesz? ;D


zrzutkę mam zrobić?...a po co? ...mam kopię twojej prośby...;D
dziwisz się że nikt nie zaprasza cię na salony?...ja się nie dziwię bo wiem czym by się to mogło skończyć dla zapraszającego...
poszedł byś w ślady braciszka który jednego dnia popijał koniaczek zapraszającego a kolejnego dnia obrobił mu dupsko...;D

twoja prośba?...a jakże ...proszę bardzo ....
...................................................... .......................................
str. 1308

Szanowna Redakcjo.

jest mi niewymownie przykro, że muszę Pana poinformować o nieprzyjemnych incydentach, które mają miejsce

na forum Bolec.info , a jest to używanie mojego nicku Jurko61 oraz wpisy niezgodne z moimi poglądami

zwracam się z prośbą o umożliwienie zmiany nicku , lub o zmianę przez redakcję na ######### jeżeli istnieje taka

opcja oraz powiadomienie drogą mailową .

Z poszanowaniem ************************

Dziękuję Redakcji za szybką odpowiedź oraz uniemożliwienie zalogowania.

;D ;D ;D

masz coś do dodania?...zapewne...
pisz,pisz...później przeczytam bo zabieram kawę i wracam na leżaczek ...



Robię zrzuta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dawny znajomy niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 15:57
A nie prościej poprosić i dostaniesz kopię ? Umówcie się w redakcji i dostaniesz ją do ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
18 sierpnia 2024r. o 16:00
~~Cebula Biała napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cis szary napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Oliwkowa Wierzba napisał(a): Takim mundurem to mozna sobie tyłek podetrzec , specjalisci od pacyfikowania własnych obywateli - Polska , Wegry, Czechosłowacja.

Tylko problem jest z tym że w podobnym chodził kiedyś i Lucjan wysłany do szkoły podoficerskiej. Czy on podcierał sobie dupę tym mundurem?

Może mundurem to nie ale podobnym do ciebie to już tak.

Jaki stopień miał w tej szkole Lucjan? Myślę że kapral .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu