Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Rysiek niezalogowany
13 września 2024r. o 20:51
~~Jurek napisał(a): Rysio napisz jeszcze coś o tym by oddał trzynastkę . Tak lubię to czytać.


Mówisz i masz, ale oddać mu trudno bo na STS za dużo wydał:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
13 września 2024r. o 20:57
Rysio a ty oddałeś już trzynastkę? Komu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysio niezalogowany
13 września 2024r. o 21:07
~~Jurek napisał(a): Rysio a ty oddałeś już trzynastkę? Komu ?


Ja nie mówię, że złodzieje rządzili przez osiem lat. Gdybym ja miał oddać 13 emeryturę to tak jak bym napluł w twarz Prawu i Sprawiedliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawy Powojnik niezalogowany
13 września 2024r. o 22:43
Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Olsen mówi że musi wprowadzić dyktaturę.
Nie chce ale musi.
Ale jak już osiągnie wszystkie swoje cele wyznaczone przez niemców to wtedy dyktaturę zniesie. Łaskawca. Jak juz będzie wszystkich trzymał krótko za ryj, tak jak Kim w Korei, to wtedy nam odpuści żebyśmy wiedzieli jaki on dla nas dobry.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzyż Żelazny dla Tuska niezalogowany
14 września 2024r. o 5:24
Jest kolejny sukces Tuskoszczenki ,od 2025 roku kobiety pracują do 65 lat . Bardzo dobra decyzja. Piszę POważnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
14 września 2024r. o 5:41
Według prognozy pogody dzisiaj, czyli w sobotę 14 września, ma być w Warszawie burza i ulewa od godziny 13.00. Czy ma to związek z PiSowską demonstracją, nie wiem. Ale podoba mi się taka zbieżność zdarzeń. Wina Tuska! Ściągnął nad Warszawę deszcz, ale ruda wrona... niech kurva do majtek przemokną, banda popier*doleńców. Kaczafi niech o pływkach pamięta, bo jak z metr napada to się dziad utopi, a chciałabym go jeszcze w areszcie zobaczyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Motylek niezalogowany
14 września 2024r. o 6:46
~~skorn napisał(a): Według prognozy pogody dzisiaj, czyli w sobotę 14 września, ma być w Warszawie burza i ulewa od godziny 13.00. Czy ma to związek z PiSowską demonstracją, nie wiem. Ale podoba mi się taka zbieżność zdarzeń. Wina Tuska! Ściągnął nad Warszawę deszcz, ale ruda wrona... niech kurva do majtek przemokną, banda popier*doleńców. Kaczafi niech o pływkach pamięta, bo jak z metr napada to się dziad utopi, a chciałabym go jeszcze w areszcie zobaczyć.

dobrze piszesz...
kiedy czytam takie właśnie teksty ,poranna kawka od razu nabiera jeszcze intensywniejszego smaku...

no i jeszcze tekst Rysiaczko-Lucusia...;D
ten wzbudza poranny śmiech a jak ma się w myślach stare porzekadło aborygeńskie że ''śmiech to zdrowie'' to zastanawiam się czy dzięki temu dożyję stu lat...;D

okazuje się że nie tylko Lucek to nieuk ale Rysiaczek też....;D
chyba że ,co bardzo prawdopodobne bo tak kiedyś nakazał prezesina , po 17-ej następuje zmiana ról...;D

~Rysio niezalogowany
9 godz. 7 min. temu
............................ Gdybym ja miał oddać 13 emeryturę to tak jak bym napluł w twarz Prawu i Sprawiedliwości.

Rysio ...musisz być bardziej konsekwentny albo jednak musisz się douczyć...;D
cztery klasy szkoły gminnej to jednak za mało ...musisz to zrozumieć ...

wyjaśniam...
''jak bym'' (SIC!) podobnie jak ''gdybym'' piszemy ŁĄCZNIE...;D
rozumiem jednak Rysiaczku twoje tak częste ''wycieczki'' w moją stronę... nie oczekuję wdzięczności za udzielane ci lekcje ...kiedyś mądrzejsi mnie uczyli ,teraz ja staram się chociaż częściowo wchodzić w ich rolę przekazując chociażby tobie tą odrobinkę wiedzy...
nie dziękuj...nie trzeba...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen aus Deutschland niezalogowany
14 września 2024r. o 10:12
Prawda jest taka, że za Kaczyńskiego paliwo straszliwie drożało, a za Tuska tanieje jak cholera. Precz z PiS! Wiwat Koalicja15października!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.