Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~POdobno listem POleconym zwalniają niezalogowany
8 października 2024r. o 16:59
No jest fajnie. W Cargo ruda ourwa wywaliła z firmy 4000 ludzi. W tym kobietę na urlopie macierzyńskim i poszkodowanych w powodzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio z DM niezalogowany
8 października 2024r. o 17:08
Informatyk Tomasz Zieliński, który udowodnił, że stworzony za Ziobry system losujący sędziów do spraw jest pełen błędów i umożliwia manipulowanie przydziałem, alarmuje, że obecny resort Bodnara blokuje jego audyt.

System Losowego Przydziału Spraw (SLPS) wdrożono w sądach w 2018 r., miał gwarantować losowość sędziów, ale przez lata rosły wobec tego wątpliwości. Teraz Sieć Obywatelska Watchdog działająca na rzecz jawności życia publicznego skomentowała, że „milczenie Adama Bodnara w tej sprawie to skandal”.


Głosowałem na PO , żeby było tak jak bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonokrwista Papryka niezalogowany
8 października 2024r. o 17:12
~~Jasio z DM napisał(a): Informatyk Tomasz Zieliński, który udowodnił, że stworzony za Ziobry system losujący sędziów do spraw jest pełen błędów i umożliwia manipulowanie przydziałem, alarmuje, że obecny resort Bodnara blokuje jego audyt.

System Losowego Przydziału Spraw (SLPS) wdrożono w sądach w 2018 r., miał gwarantować losowość sędziów, ale przez lata rosły wobec tego wątpliwości. Teraz Sieć Obywatelska Watchdog działająca na rzecz jawności życia publicznego skomentowała, że „milczenie Adama Bodnara w tej sprawie to skandal”.


Głosowałem na PO , żeby było tak jak bylo.


Rozumiem twoje rozterki , Tusk ci się nie podoba , Kaczyński- wiadomo , zaraz strzeli kopytami , zostaje Konfederacja.
To nasi Polscy faszyści, katolicy niezłomni Buk Honor Ojczyzna, poszedł bym za nimi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio z DM niezalogowany
8 października 2024r. o 17:17
Ja akurat jestem za lewica i łaczeniem rodzin , ostatnio połaczyłem biedronia ze śmieszkiem głosujac na tego drugiego , zeby mogli kolektywnie europosłowac ku czci i chwale polskiego ludu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Portulaka jaskrawa niezalogowany
8 października 2024r. o 17:35
~~POdobno listem POleconym zwalniają napisał(a): No jest fajnie. W Cargo ruda ourwa wywaliła z firmy 4000 ludzi. W tym kobietę na urlopie macierzyńskim i poszkodowanych w powodzi .

Gdzie był Duda i jego ,,związki''? Olali to bo swoje koryta mają bezpieczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
8 października 2024r. o 17:40
~~SS napisał(a): 27 milionów złotych PiSSowska TVP-bolszewia wydała na "dziennikarstwo śledcze" w większości atakujące opozycję.
Lecz takie Goebbelsowskie praktyki w TVP już się skończyły.

Teraz w TVP w likwidacji stosuje putinowskie prakrtki znacznie bardziej nachalne i droższe. Tusk z naszych podatków przeznaczył na to ponad 3 mld. zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
8 października 2024r. o 17:42
Ok ok przyznaje się powinno być: grzyby tak wywaliło grzybami:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Mydlnica niezalogowany
8 października 2024r. o 17:44
Każdy laik finansowy wie że aby gospodarka kraju się rozwijała potrzebne są wielkie inwestycje rządu a ten rząd wszystkie wielkie inwestycje uwalił więc gospodarka powoli zaczyna pikować a co za tym idzie szara strefa znowu się powiększa ,jak również ilość oligarchów związanych z politykami.Taki właśnie przyświeca im cel,zniszczyć polski przemysł i zastąpić go zachodnim.Podstawowym ,długofalowym planem jest sprzedaż Orlenu......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Gerresheimer zaprasza