Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po zderzeniu dwóch samochodów, jeden z nich, w wyniku rykoszetu, wbił się w budynek
~~Fiołkowa Ostróżka niezalogowany
21 lutego 2024r. o 6:22
Za szybko jeżdżą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
21 lutego 2024r. o 8:14
~~Fiołkowa Ostróżka napisał(a): Za szybko jeżdżą

Nie za szybko, tylko Ci co jadą od strony Morwowej nie ustępują pierwszeństwa tym z Orzechowej. Mieszkałam tam 23lata więc wiem jak to wygląda. Nie pierwszy i nie ostatni wypadek na tym skrzyżowaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Wielosił niezalogowany
21 lutego 2024r. o 11:51
wolniej wolniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
21 lutego 2024r. o 13:41
Gdzie tu mamy wbicie do budynku. Zaledwie otarcie tynku. Około pięćdziesięciu lat temu było w Kruszynie zdarzenie, podczas którego ciężarowy Jelcz wybił się sypialnię domu rodziny J.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowy Kuflik niezalogowany
21 lutego 2024r. o 17:00
Oczywiście, że za szybko. Zobacz na uszkodzenia i gdzie wylądowały samochody. Powinny być wszystkie skrzyżowania równorzędne, wtedy każdy zwalnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza