Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fordem staranował ciężarówkę
~~Tabaczkowa Cebulica niezalogowany
29 lutego 2024r. o 7:50
~~Jerzy napisał(a): nie wiem czy w tym przypadku miało to miejsce, ale największym problemem na tym skrzyżowaniu są idioci za kółkiem, którzy jadąc Nila, blokują ruch wpuszczając wszystkie auta z Widoku. Ford wyraźnie nie zdążył przed ciężarowym.

Widać, że nie wyjeżdżasz z widoku, kultury też brak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
29 lutego 2024r. o 9:12
~~Tabaczkowy Groszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnożółta Petunia napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Szarozielony Pierwiosnek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kasztanowatoczerwony Wielosił napisał(a): tam wyjechać to dramat

dramat to nieudacznicy za kolkiem, ktorzy prawko znalezli w czipsach albo kupili za czapke gruszek....
Ale znalazł się Hołowczyc, "mizdrz" pisowni i kierownicy.
no coz....30 lat prawko, srednio po 70-80k km rocznie - ani jednego incydentu, nic!
mozna? bo jezdzic trza umic, jechac byle kto potrafi...
Ja latam około 150 tys. rocznie dużym, także Twoje tam 70 czy 80 tys. nie robi na mnie wrażenia.

wspolczuje....na pewno masz bandzioch, ze stop nie widzisz....a na stopach drewniaki....fuujj!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.