Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec optymistyczne miasto
~~Fioletowa Forsycja niezalogowany
29 lutego 2024r. o 15:44
Tak optymistyczne, że aż trzeba to odpłatnie reklamować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~waldek niezalogowany
29 lutego 2024r. o 16:07
Mamo, chwalą nas!
Kto?
My was a wy nas!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Serduszka niezalogowany
29 lutego 2024r. o 16:29
Optymistyczne dla korytobiorców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~developer niezalogowany
29 lutego 2024r. o 16:34
Jak kiedyś w bolęsłowcu wypłate dostawałem te 3k to też zawsze byłem tak optymistycznie do świata nastawiony, bo wiedziałem, że zaraz muszę zapłacić, czynsz, potem kupić jedzenie, zatankować auto, naprawić i nic nie zostanie na koniec.

A byłem zatrudniony na specjalistycznym stanowisku na którym nie wszyscy mogą pracować.
Potem z tego optymizmu wpadłem w depresję jak pojechałem na magazyn pracować zagranicę i miałem wszystko w pupie głęboko po 8godz nikt mi nie zawracał głowy, a na koniec mc zostało jeszcze 1k w portfelu.

PS.
Ten optymizm w tym mieście to jest taki, śmiech przez łzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szare Parzydło niezalogowany
29 lutego 2024r. o 16:39
Dlatego trzeba w wyborach dać czerwoną kartkę Romanowi - niech sobie odpocznie w oparach optymizmu.

Tak samo trzeba pogonić Impuls, Ziemie Bolesławiecką i PiS, bo to ich radni doprowadzili przez ostatnie lata do sytuacji, że wszyscy mieszkańcy Bolesławca już mają dość tego OPTYMIZMU!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Pernecja niezalogowany
29 lutego 2024r. o 17:05
szczegolnie 7ka -prawda ...?polecam zmienic mireczka konserwatorów jest duzo wtedy mozemy mówic o prestizu..i o optymizmie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Lepnica niezalogowany
29 lutego 2024r. o 17:25
No, jest optymistycznie szczególnie po zmroku kiedy latarnie za kilkanaście milionów nie świecą...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Wielosił niezalogowany
29 lutego 2024r. o 17:33
optymistyczne miasto?????????? dwa mosty maja zbudować , bajorka za 150 mln, latarnie za kilkanaście mln , stadion budują, muzeum, nowy park.....no super do tego ci co pracują po partyjnej znajomości to jest optymizma reszta za 3 tys na lapke i cieszyć się!!!!!!!!!!!!! a nie zaplacić jeszcze za parking, pamietajcie jest tanio, moze być drozej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza