Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
aŻartNEWS: Bojkot kampanii wyborczej trwa!
22726
Marcin Marczewski
3 marca 2024r. o 17:20
Informuję, że spam ziomka, który ciągle wrzuca tutaj jakies bzdury o obozie, wyburzaniu - został usunięty. I będziemy te śmieci wyrzucać. Nie zaśmiecaj więcej BolecForum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bardzo dobrze niezalogowany
4 marca 2024r. o 14:59
Marcin Marczewski napisał(a): Informuję, że spam ziomka, który ciągle wrzuca tutaj jakies bzdury o obozie, wyburzaniu - został usunięty. I będziemy te śmieci wyrzucać. Nie zaśmiecaj więcej BolecForum.


A ja liczyłem że już się te wrzutki znudziły kolesiowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza