Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okiem kandydata Koalicji Obywatelskiej
~~Ognistoruda Bakopa niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 18:11
tzn. która to partia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Szczodrzeniec niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 20:19
~~Indygowy Łubin napisał(a): Jak można głosować na KO,partie,która łamie prawo,Konstytucje i wprowadza anarchie. Uchwałami zamiast ustawami wprowadza nieprawość.Silowo ochroniarzami zajmują budynki.KO, to partia , która zawsze będzie się kojarzyć z bezprawiem.Jaki przykład dają młodemu pokoleniu.Corka studiuje prawo i mówi do mnie tato to za komuny tak nie łamano prawa i Konstytucji.Profesorowie tak nam powiedzieli.

A poprzednicy „gwałcili” Konstytucję , ustanowili chore prawo przez które umierają ciężarne kobiety, a budżet traktowali jak dojną krowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Czosnaczek niezalogowany
5 kwietnia 2024r. o 20:22
~~Bławatkowy Szczodrzeniec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Indygowy Łubin napisał(a): Jak można głosować na KO,partie,która łamie prawo,Konstytucje i wprowadza anarchie. Uchwałami zamiast ustawami wprowadza nieprawość.Silowo ochroniarzami zajmują budynki.KO, to partia , która zawsze będzie się kojarzyć z bezprawiem.Jaki przykład dają młodemu pokoleniu.Corka studiuje prawo i mówi do mnie tato to za komuny tak nie łamano prawa i Konstytucji.Profesorowie tak nam powiedzieli.

A poprzednicy „gwałcili” Konstytucję , ustanowili chore prawo przez które umierają ciężarne kobiety, a budżet traktowali jak dojną krowę.

A w Ameryce to biją Murzynów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza