Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory samorządowe 2024: Piotr Roman wygrywa w I turze?
~~Dariusz M niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 12:32
Gratulacje dla Pana Prezydenta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malkon niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 15:36
~~Bursztynowa Kalmia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolesławianka napisał(a): Przecież ten wybór mieszkańców Bolesławca był uzasadniony, bo przez 20 lat zarządzania naszym miastem Prezydent Piotr Roman dla każdego coś dobrego uczynił. I teraz zebrał tego owoce. Gratuluję Mieszkańcom i Panu Prezydentowi.

Tylko że to co zrobił przez 20 lat można było zrobić w 8 porządnej prezydentury, a Bolesławiec wymieraz no trudno, jeśli sondaż się potwierdzi za 5 lat nie będzie czego ratować, będą muzea, tylko nie będzie młodych ludzi pracujących :)

Co niektórym malkontentom radzę przejechać się do sąsiednich powiatów i zobaczyć to czego nie chcieliby widzieć u nas. Wiadomym jest, że "najmądrzejsi" to ci, którzy w swoim życiu niczego szczególnego nie dokonali a są "mądrzy" w każdym temacie a najlepiej wychodzi im krytykanctwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie