Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Znamy skład nowej Rady Miasta Bolesławiec!
~~Żółtawy Złotokap niezalogowany
8 kwietnia 2024r. o 22:50
Będziemy się przyglądać aktywności na sesjach i głosom podczas głosowań. Potulnych od filtrujemy w kolejnej kadencji. Bądźcie za mieszkańcami, nie za prezydentem i jego urzędnikami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~B niezalogowany
9 kwietnia 2024r. o 0:52
Naszemu Prezydentowi najbliżej do PIS i to dzięki niemu jest prezydentem. Dlatego lojalne zachowanie powinno przynieść efekty. W Radzie Miasta potrzebne są skuteczne działania, a nie przeszkadzanie (dla zasady) PO. Życzę Panu, abyście byli zgodni pracując na rzecz naszego grodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 6:27
nowe zycie dla miasta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobrązowy Rumianek niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 8:40
Porażka lewactwa i drogi do nikąd bardzo się cieszę...szkoda tylko ze lewaki z Peło weszli....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Rabarbar niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 16:51
~~Żółtawy Złotokap napisał(a): Będziemy się przyglądać aktywności na sesjach i głosom podczas głosowań. Potulnych od filtrujemy w kolejnej kadencji. Bądźcie za mieszkańcami, nie za prezydentem i jego urzędnikami.


Tak się przyglądaliscie że znowu wybraliście tych co totalnie wszystko zlewali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza