Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Gmina Gromadka

~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon niezalogowany
10 czerwca 2024r. o 23:11
~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): PiS i KO to bracia bliźniacy, tylko, że PiS ma za zaplecze kler a KO były PZPR-braci czerwonych.
Cieszy mnie wynik Konfederacji: "Wystarczy 1% ludzi mądrych i wykształconych żeby zmienić świat"
Pozdrawiam

Konfa ma w zapleczu Putina.
KO straszy ludzi PiS-em a na Konfederacje nic nie ma to wymyśla bajki.
Rosja dla Polski to takie same państwo jak Niemcy czy Ukraina, to tylko sąsiedzi.
Mam też takiego sąsiada co mnie wkurza, to nie znaczy, że mój przeciwnik polityczny jest jego kolegą.
Dużo moich znajomych z nim trzyma, podobnie jest z Polską i Rosją.
Pisanie oskarżeń bez dowodów do niczego nie prowadzi.

~~Teo napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoceglasty Ziarnopłon napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Teo napisał(a): PiS i KO to bracia bliźniacy, tylko, że PiS ma za zaplecze kler a KO były PZPR-braci czerwonych.
Cieszy mnie wynik Konfederacji: "Wystarczy 1% ludzi mądrych i wykształconych żeby zmienić świat"
Pozdrawiam

Konfa ma w zapleczu Putina.
KO straszy ludzi PiS-em a na Konfederacje nic nie ma to wymyśla bajki.
Rosja dla Polski to takie same państwo jak Niemcy czy Ukraina, to tylko sąsiedzi.
Mam też takiego sąsiada co mnie wkurza, to nie znaczy, że mój przeciwnik polityczny jest jego kolegą.
Dużo moich znajomych z nim trzyma, podobnie jest z Polską i Rosją.
Pisanie oskarżeń bez dowodów do niczego nie prowadzi.

Nie konfie. Ruskie nie są takim samym sąsiadem jak pozostali. Ruskie są śmiertelnym wrogiem. A konfy są ich przyczółkiem. Jesteście obecną targowicą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donald niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 8:53
Na tej stronie mówimy o sprawach gminy Gromadka. Polityka interesuje nas w mniejszym stopniu. Polityka to próba kierowania narodem , tak by uwierzył , że jakaś partia,czy rząd mają rację. Wielu na to się nabiera. Niedługo wakacje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Higienek niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 9:44
Wakacje ?,a wszędzie dookoła syf bród i smród, widać gołym okiem że np. w takiej gromadce wandale górą, choćby po rozbijanych lustrach na skrzyżowaniach i jeszcze te niedokończone inwestycje drogowe, ale co tam, ważne że dietka wpada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piotr niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 10:05
~~Higienek napisał(a): Wakacje ?,a wszędzie dookoła syf bród i smród, widać gołym okiem że np. w takiej gromadce wandale górą, choćby po rozbijanych lustrach na skrzyżowaniach i jeszcze te niedokończone inwestycje drogowe, ale co tam, ważne że dietka wpada [/




Wybraliśmy takie władze samorządowe , to tak mamy. Brak dobrego gospodarza i tyle. Policja ma też to wszystko gdzieś. Wandalom za czasów niedobrej Polski , dałoby się pałą w odpowiednie miejsce i byłby porządek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 11:34
Jest wiele problemów w bogatej gminie by je rozwiązać. Inwestycje ciągną się latami ,mieszkańcy ubożeją, widać biedę. Kiedy doczekamy się lepszego bytu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowa Bazylia niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 13:34
lepiej już było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zack niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 14:07
~~Roman napisał(a): Jest wiele problemów w bogatej gminie by je rozwiązać. Inwestycje ciągną się latami ,mieszkańcy ubożeją, widać biedę. Kiedy doczekamy się lepszego bytu?

Kamery na każdym większym skrzyżowaniu i problem rozbitych luster byłby rozwiązany, podobnie byłoby z dilerami i złodziejami. Możnaby sprawdzić w którym kierunku odjechał pojazd w chwili kiedy było popełnione przestępstwo.
Chyba naszą Gminę jest swać na taki wydatek? Jak obecny wójt się chwali, że dofinansował kolonie dla dzieci z innego miasta, to czekamy jak się pochwali monitoringiem. Tablica obok DINO na temat ścieżki to niewielkie osiągnięcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iza niezalogowany
11 czerwca 2024r. o 15:56
~~Zack napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Roman napisał(a): Jest wiele problemów w bogatej gminie by je rozwiązać. Inwestycje ciągną się latami ,mieszkańcy ubożeją, widać biedę. Kiedy doczekamy się lepszego bytu?

Kamery na każdym większym skrzyżowaniu i problem rozbitych luster byłby rozwiązany, podobnie byłoby z dilerami i złodziejami. Możnaby sprawdzić w którym kierunku odjechał pojazd w chwili kiedy było popełnione przestępstwo.
Chyba naszą Gminę jest swać na taki wydatek? Jak obecny wójt się chwali, że dofinansował kolonie dla dzieci z innego miasta, to czekamy jak się pochwali monitoringiem. Tablica obok DINO na temat ścieżki to niewielkie osiągnięcie.





Dofinansował kolonię dla dzieci z innej miejscowości? No tak. Zarabia netto ponad 20 tysięcy , to stać Go na taki gest. Jeżeli to dofinansowanie było z budżetu gminy to sprawa ma inny charakter. Poza tym ; jaka to kwota?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza