Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec straci statuetkę Nagrody Europy
~~Cynobrowy Maczek niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 8:58
~~Błękitnozielona Runianka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynobrowy Maczek napisał(a): Roman udowadnia, że jest prawdziwym Europejczykiem dla dobra Bolesławca a nie lewackich idei.Dziekujemy.


Co to są lewackie idee, wymień parę dla przykładu!
. 1.Idea tzw.panstwa europejskiego i likwidacja państw narodowych. 2.polityka migracyjna jako narzędzie inżynierii społecznej zmierzającą do przebudowy społecznej i kulturowej.3.Cenzura w internecie i tradycyjnych środkach masowego przekazu wszelkich przejawów myśli nieliberalno-lewicowej.4.absurdy polityki tzw Zielonego Ładu ograniczające prawa i wolności obywatelskie.5.Wynaturzenia ideologii gender uderzające w tradycyjną rodzinę.6.Ideologia tzw cywilizacji śmierci,aborcją i eutanazja bez ograniczeń czasowych o wiekowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółta Sasanka niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 9:27
Elżbieta koscielna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwony Winnik niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 9:45
~~Cynobrowy Maczek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielona Runianka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cynobrowy Maczek napisał(a): Roman udowadnia, że jest prawdziwym Europejczykiem dla dobra Bolesławca a nie lewackich idei.Dziekujemy.


Co to są lewackie idee, wymień parę dla przykładu!
. 1.Idea tzw.panstwa europejskiego i likwidacja państw narodowych. 2.polityka migracyjna jako narzędzie inżynierii społecznej zmierzającą do przebudowy społecznej i kulturowej.3.Cenzura w internecie i tradycyjnych środkach masowego przekazu wszelkich przejawów myśli nieliberalno-lewicowej.4.absurdy polityki tzw Zielonego Ładu ograniczające prawa i wolności obywatelskie.5.Wynaturzenia ideologii gender uderzające w tradycyjną rodzinę.6.Ideologia tzw cywilizacji śmierci,aborcją i eutanazja bez ograniczeń czasowych o wiekowych. Chciałem odnieść się do tematu,jednak już nie muszę,zrobiłeś-aś to co sam miałem do powiedzenia.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
25 kwietnia 2024r. o 17:25
~~Fiołkowa Hakonechloa napisał(a): Jaką średnią trzeba było mieć na świadectwie?[/tez zadajesz pytania dobre wiesz ze sami swoi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza